Noctua NF-A12x15 FLX
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 26 has video
Noctua NF-A12x15 FLX
add to cart Į krepšelį 27.76
Noctua NF-A12x15 FLX kaina
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Design :
Fan connector: 3-pin
Product colour: Beige
Power :
Rated current: 0_13 A
Power consumption (typical): 1_56 W
Voltage: 12 V
Weight & dimensions :
Depth: 15 mm
Height: 120 mm
Width: 120 mm
Performance :
Airflow with lna (max): 70_8 m³/h
Maximum air pressure: 1_53 mmH2O
Airflow: 94_2 m³/h
Type: Fan
Rotational speed (max): 1850 RPM
Mean time between failures (mtbf): 150000 h
Noise level (high speed): 23_9 dB
Rotational speed with lna (max): 1400 RPM
Noise level with lna (max): 16_8 dB
Suitable location: Computer case
Fan diameter: 12 cm
Packaging content :
Screws included: Yes
Low-noise adaptor (lna): Yes
Other features :
Mounting hole pattern (w x d): 105 x 105 mm
Logistics data :
Harmonized system (hs) code: 84733080
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 5 2024-05-29
Pliusai: Puikus oro srautas Žemas triukšmo lygis Kompaktiškas dizainas
Minusai: Ribota spalvų pasirinkimo galimybė
Specifikacija
  • Gamintojas Noctua
  • Modelis
    NF-A12x15 FLX
  • Ventiliatorius - guolio tipas SSO2 guolis
  • Ventiliatorius – triukšmo lygis (db) 23.9
  • Greičio reguliatorius (pwm) Ne
  • Kalėdų privalumai Taip
  • Matmenys - plotis (mm) 120
  • Matmenys - aukštis (mm) 120
  • Apšvietimas - foninio apšvietimo spalva Nėra foninio apšvietimo
  • Spalva - spalva Ruda
  • Ventiliatorius - didžiausias oro srautas (cfm) 94.2
  • Ventiliatorius - ventiliatoriaus dydis (mm) 120 x 120
  • Ventiliatorius – maksimalus ventiliatoriaus greitis (rpm) 1850
  • Matmenys - gylis (mm) 15
  • Gerbėjas – gerbėjų skaičius 1
  • Ventiliatoriaus jungtis 3 kontaktų
  • Modelio pavadinimas
    NF-A12X15 FLX
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Koks yra Noctua NF-A12X15 FLX korpuso ventiliatoriaus garso lygis?
2. Ar šis 120 mm ventiliatorius tinka labai siauriems korpusams?
Taip, dėl savo minimalaus storio jis puikiai tinka apribotiems tarpams. Jo profilis yra tik 15 mm aukščio, o ne standartiniai 25 mm. Toks plonas orų aušintuvas leidžia efektyviai vėdinti vietas, kur įprastas komponentas netilptų, pavyzdžiui, po galinga vaizdo plokšte.
3. Kokį oro srautą gali užtikrinti šis aušinimo įrenginys?
4. Kokie laidai ir jungtys yra šiame aušintuve?
5. Kiek ilgai gali veikti šis kompiuterio ventiliatorius?
Kainos kitur
Duomenys atnaujinti: 2026 05 14 - 07:01:21
Dažnai perkama kartu
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
  • GamintojasUgreen
  • Kabelio ilgis (m)
  • Jungties formaC
  • Jungties tipasUSB
  • SpalvaPilka
  • Rekomenduojama paskirtisKrovimui
  • Įvertinimas 5.0 (180)
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m kaina
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
TOP
  • Įvertinimas 5.0 (235)
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis kaina
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
Aerocool Astro 12 Pro Kompiuterio korpusui Aušinimo rinkinys 12 cm Juoda
  • GamintojasAerocool
  • TipasKorpusui
  • Skersmuo (mm)
  • Apšvietimas
  • Plotis (mm)
  • Ilgis (mm)
  • Įvertinimas 5.0 (8)
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Aerocool Astro 12 Pro Kompiuterio korpusui Aušinimo rinkinys 12 cm Juoda kaina
NZXT F120 RGB DUO, PWM, 120mm - juodas
  • GamintojasNzxt
  • TipasKorpusui
  • Skersmuo (mm)
  • Apšvietimas
  • Plotis (mm)
  • Ilgis (mm)
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Liko tik: 2 vnt.
NZXT F120 RGB DUO, PWM, 120mm - juodas kaina