Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Ausinių priedai Strado

(5)
Strado ausinių priedai - laiko patikrinta kokybė už prieinamą kainą. Parduotuvėje turime daugiau nei 5 modelių. Strado ausinių priedai vienas iš mėgstamiausių pasirinkimų. Varle.lt turi ko gero mažiausias kainas Lietuvoje. Radote pigiau? Praneškite, pritaikysime nuolaidą! Naudokite aukščiau esančius filtrus, kad pasirinktumėte labiausiai Jums tinkamą Strado modelį.
Rodyti daugiau
 • 0.0
 • 3-5 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
59.99  €
 • 0.0
 • 3-5 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
59.99  €
 • 0.0
 • 3-5 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
58.99  €
 • 0.0
 • 3-5 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
20.99  €
 • 0.0
 • 3-5 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
32.99  €

Ausinių priedai: ką naudinga žinoti apie populiariausius aksesuarus?

Ausinės - puikus įrenginys, leidžiantis patogiai, efektyviai, o svarbiausia, privačiai, mėgautis mylimu turiniu, muzika ar net suteikiantis galimybę palaikyti pokalbius. Ausinės gali būti skirtingų tipų, dydžių, formų ir dizainų. Tai garantuoja, kad kiekvienas gali rasti sau tinkamiausias, patogiausias ir poreikius geriausiai patenkinančias ausines. Tiesa, naudinga pabrėžti, kad platus yra ne tik ausinių, bet ir jų priedų pasirinkimas. Praktiški ir geri ausinių priedai garantuoja dar patogesni ir efektyvesnį ausinių naudojimą, priežiūrą, laikymą. Tai neatsiejama ausinių dalis leidžianti dar labiau mėgautis puikiomis klausymosi patirtimis. 

Nors ausinių priedų pasirinkimas tikrai yra labai platus, naudinga žinoti, kad tam tikri priedai yra laikomi svarbiausiais, populiariausiais ir naudingiausiais. Jų tarpe galime rasti ausinių dėklus. Ausinių dėklai, dažniausiai, naudojami ant ausų dedamo tipo ausinėms laikyti. Jie praverčia keliaujant, kadangi, suteikia saugią ir patogią ausinių laikymo vietą. Tačiau, iš esmės, ausinių dėklai garantuoja ir ausinių apsaugą. Tinkamai pasirinktas, tvirtas ir kokybiškas ausinių dėklas apsaugos ausines nuo smūgių, kritimų ar net atšiaurių sąlygų. Dažniausiai, tokie ausinių dėklai būna papildomi ir skyreliais, kuriuose galima laikyti kitus ausinių aksesuarus ir priedus.  Tiesa, naudinga paminėti ir tai, kad ausinių dėklai, šiomis dienomis, naudojami ir belaidėms ausinėms. Tokie dėklai veikia ne tik kaip dėklai, bet ir kaip ausinių įkrovikliai. Naudinga žinoti tai, kad pastarieji gali būti skirtingų dizainų ir spalvų, todėl, yra itin lengvai priderinami prie skirtingų asmeninių stilių. 

Kitas, svarbus ir labai naudingas ausinių priedas - ausinių gumytės ir pagalvėlės. Gumytes galima rasti ant į ausis kišamų ausinių, o pagalvėlės naudojamos ant ausų dedamoms ausinėms. Tiek vienos, tiek kitos garantuoja ausinių komfortą, patogumą ir tinkamą prigludimą prie ausies. Ausinių gumytės būna skirtingų dydžių, kad kiekvienas naudotojas galėtų pasirinkti sau tinkamas ir jas pritaikyti prie savo ausies dydžio. Tinkamai pasirinktas ausinių gumyčių dydis garantuos ausinių stabilumą ir efektyvų išsilaikymą ausyse. Tuo tarpu, ausinių pagalvėlės suteikia paminkštinimą ir efektyvią garso izoliaciją, garantuoja visišką komfortą. Jos gali skirtis ne tik savo dydžiais, bet ir formomis, priklausomai nuo ausinių modelio, gamintojo. 

Svarbios yra ir kitos ausinių dalys. Tai atsarginiai laidai, įkrovikliai ir panašūs priedai, kurie padeda palengvinti ausinių naudojimą. Tinkamai pasirinkti priedai tikrai garantuos efektyvų ir patogų ausinių naudojimą. 

Ausinių priedai - gera kaina perkant internetu

Ausinės - populiarus ir plačiai naudojamas įrenginys, leidžiantis mėgautis mėgstamu turiniu ar muzika. Tačiau, ne ką mažiau populiarūs yra ir ausinių priedai, kurie leidžia ausinėmis naudotis dar patogiau, efektyviau ir lengviau. Siūlome platų, įvairių ausinių priedų pasirinkimą internetu, už gerą kainą. Akcijų metu norimus ausinių priedus galėsite įsigyti dar pigiau. 

Rodyti daugiau

Ausinių priedai kainos (spalis 2022 m.)

Produktas Kaina
Strado Belaidis Bluetooth žaidimų pultelis Mocute 054MX universalus 59,99
Strado Oculus Quest 2 įkrovimo dokas – universalus ZY-36 59,99
Strado GameSir T3s universalus belaidis Bluetooth žaidimų pultelis 58,99
Strado PS5 plokščio TP5-0591 universalaus trinkelių įkrovimo dokas 20,99

1️⃣ Ausinių priedai Strado - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-5 d. d.

4️⃣ Kiek turite prekių Ausinių priedai Strado kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 782 prekes, o kainos prasideda nuo 3.99 Eur