Microsoft Modern usb - C Ausinės (I6S-00010), juodos splavos
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 11 has video
rating 4.5
Microsoft Modern usb - C Ausinės (I6S-00010), juodos splavos kaina
ar
  • + 12 mėn. 12
  • + 24 mėn. 18 POPULIARUS
  • + 36 mėn. 23
  • + 48 mėn. 29
add to cart Į krepšelį 108.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 108.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 25 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
„Microsoft“ modernios USB-C ausinės. Produkto tipas: Ausinės. Ryšio technologija: laidinis. Rekomenduojamas naudojimas: biuras / skambučių centras. Ausinių dažnis: 100 - 20000 Hz. Kabelio ilgis: 1,8 m. Svoris: 150 g. Gaminio spalva: juoda
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-07-03
Pliusai: Puikus garso kokybės lygis Patogus ir lengvas dizainas Puikiai veikia su USB-C prievadu
Minusai: Nėra galimybės prisijungti per tradicinį 3,5 mm audio jungtį
Specifikacija
  • Gamintojas Microsoft
  • Modelis
    I6S-00010
  • Maks. dažnį 20 kHz
  • Galia 96 mW
  • Spalva Juoda
  • Ausinių tipas binauralinis
  • Ausinių tipas virš galvos
  • Maks. mikrofono dažnis 10 kHz
  • Bevielis Ne
  • Ryšys USB-C
  • Min. mikrofono dažnis 100 Hz
  • Erdvinis garsas Virtualus
  • Min. dažnį 100 Hz
  • Modelio pavadinimas
    I6S-00010
Atsiliepimų politika
Patarimai
Skaityti daugiau
Samsung Galaxy Flip6 premjera
Naujos kartos „Galaxy Flip6“ teigiamai …
Dažnai perkama kartu
Ausinės Xiaomi Redmi Buds 6 Active, Baltos
  • Įvertinimas 5.0 (389)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
Ausinės Xiaomi Redmi Buds 6 Active, Baltos kaina
  • Įvertinimas 5.0 (14)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Nešiojama kolonėlė Anker Soundcore Select 3, Juodos spalvos kaina
White Shark kabelis 3,5mm x2 F. 3Pin - 3,5mm M. 4Pin 0,2M
  • Pristatymas į namus 4 d. d.
White Shark kabelis 3,5mm x2 F. 3Pin - 3,5mm M. 4Pin 0,2M kaina
Adapteris DELTACO 3.5mm 4pin F - 2x3.5mm 3pin M, 0.1m, juodas lankstus / AUD-202
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
Adapteris DELTACO 3.5mm 4pin F - 2x3.5mm 3pin M, 0.1m, juodas lankstus / AUD-202 kaina
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Ausinių stovas White Shark Creek, Juodas kaina
Pirmyn Atgal
Panašios prekės
Corsair HS55 žaidimų ausinės, su laidu, su mikrofonu, Baltos
  • Įvertinimas 5.0 (7)
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Corsair HS55 žaidimų ausinės, su laidu, su mikrofonu, Baltos kaina
Žaidimų ausinės Corsair HS60 Haptic, Anglies pluošto spalvos
  • Pristatymas į namus 8 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Žaidimų ausinės Corsair HS60 Haptic, Anglies pluošto spalvos kaina
Corsair Ausinės Žaidimams HS80 RGB Su mikrofonu, Baltos, Over-Ear Su laidu
  • Įvertinimas 5.0 (9)
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Corsair Ausinės Žaidimams HS80 RGB Su mikrofonu, Baltos, Over-Ear Su laidu kaina
Corsair | Ausinės Žaidimams | HS65 | Belaidės | Over-Ear | Mikrofonas | Carbon | Belaidės
  • Įvertinimas 5.0 (1)
Corsair | Ausinės Žaidimams | HS65 | Belaidės | Over-Ear | Mikrofonas | Carbon | Belaidės kaina
Corsair HS55 žaidimų ausinės, belaidės, Anglies pluošto spalvos
  • Įvertinimas 5.0 (8)
Corsair HS55 žaidimų ausinės, belaidės, Anglies pluošto spalvos kaina
Razer Ausinės BlackShark V2 HyperSpeed, Juodos
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Razer Ausinės BlackShark V2 HyperSpeed, Juodos kaina
Žaidimų ausinės Corsair HS80 RGB Carbon, Juodos
Žaidimų ausinės Corsair HS80 RGB Carbon, Juodos kaina
Razer Ausinės BlackShark V2 HyperSpeed, Baltos
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
Razer Ausinės BlackShark V2 HyperSpeed, Baltos kaina
Leitz KENSINGTON H2000 USB-C Ausinės
Leitz KENSINGTON H2000 USB-C Ausinės kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (4)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Deimantinė šlifavimo freza Ø1,8mm PROXXON kaina
LENOVO ThinkPlus ePac 3Y Premier palaikymas su NBD atnaujinimu vietoje iš 3Y Onsite kaina
4W LED lemputė V-TAC E14, žvakės formos, matiniu stikliuku, (2700K) šiltai balta kaina