Susisiekite +370 670 95555 arba
menu menu Visos prekės

Ausinės Sencor

(6)
Sencor yra smulkios buitinės technikos ir elektronikos prekių gamintojas. Sencor prekės ženklas – tai aukštos klasės japoniškos kokybės tradicija ir šiuolaikiško patogaus gyvenimo tendencijų, emocijų, individualizmo ir pramogų derinys. Sencor gamintojas žinomas dėl plataus inovatyvių produktų asortimento. 1969 metais Japonijoje sukurtas Sencor prekės ženklas, 1990-ųjų pradžioje persikėlė į Europą ir reikšmingai padidino produktų įvairovę. Šiuo metu gamintojo produktus galima rasti 30 pasaulio šalių.
Rodyti daugiau
 • 5.0 (1)
 • 4-7 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
25.34  €
-16 %
 • 0.0
 • 4-7 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
29.99  €
 • 0.0
 • 4-7 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
34.99  €
 • 0.0
 • 4-7 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
13.99  €
 • 0.0
 • 4-7 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
34.99  €
 • 0.0
 • 4-7 d. d.
 • Liko tik: 5+ vnt.
30.99  €

Ausinės – garso kokybę ir išskirtinę klausymosi patirtį garantuojantys įrenginiai

Ausinės yra kur kas daugiau nei įrenginys klausytis muzika. Ausinės naudojamos sportui, žaidimams ir dažnai papildo išmaniojo telefono naudojimosi patirtį. Aukštos kokybės garsas, lengvas naudojimas bei patogumas padaro ausines vienu iš labiausiai naudojamų įrenginių. O, skirtingi tipai, dizainai bei specifikacijos suteikia galimybę įsigyti geriausias ausines, tiek muzikos klausymui tiek žaidimams ar bendravimui jomis naudojantis.

Į ką atsižvelgti renkantis ausines?

Ausinės suteikia galimybę patogiai ir maloniai klausytis muzikos, sportuoti, žaisti žaidimus ar bendrauti, o tinkamai parinktos gali klausymosi patirtį paversti išskirtine ir dar malonesne. Tačiau, prieš įsigyjant naujas ausines, svarbu atkreipti dėmesį į keletą naudingų aspektų, kurie palengvins apsisprendimą ir garantuos puikų apsipirkimą.

Pirmiausia, naudinga žinoti, kad ausinės gali būti kelių skirtingų tipų. Pirmasis iš jų – ausis uždengiančios ausinės. Šios ausinės yra patogiausios, nes turi paminkštintas pagalvėles, kurios puikiai priglunda prie ausų. Jei ieškote tokių ausinių, kurias norite naudoti ilgas valandas – šio tipo ausinės bus geriausias pasirinkimas. Ausis uždengiančios ausinės suteikia gerą garso kokybę, tačiau, yra gana didelės ir sunkios. Jos gali būti tiek laidinės, tiek belaidės. Kaip atskirą tipą galima išskirti Gaming ausines, skirtas kompiuterinių žaidimų žaidimui. Žaidimams skirtos ausinės praktiškai visada būna ausis uždengiančio tipo, o taip pat, su mikrafonu, kuris leidžia patogiai ir lengvai bendrauti su kitais žaidėjais. Mikrofonas, dažniausiai, būna išorinis, o pačios ausinės suteikia išskirtinai gerą garso kokybę bei erdvinį garsą. Dar vienas tipas – įkišamos į ausis ausinės. Patogios, lengvos ir daug vietos neužimančios ausinės, kuriuos dar ir suteikia puikią garso kokybę. Jos puikiai tinka kasdieniam naudojimui, muzikos klausymuisi, bendravimui, tačiau, naudojant jas ilgas valandas, gali imti skaudėti ausys. Taip pat, dažna problema tampa ne tik susipainiojantis laidas, bet ir tai, kad laidas gali nulūžti ar nutrūkti, ko pasekoje – ausinės tinkamai nebeveiks. Galiausiai – belaidės ausinės. Moderniausios, naujoviškiausios ir šiomis dienomis populiariausios ausinės. Jos įkišamos į ausis, tačiau, kitaip nei anksčiau aptartos į ausis įkišamos ausinės, šios neturi laido ir veikimui naudoja Bluetooth ryšį, kuriuo prisijungia prie išmaniųjų įrenginių. Jos pasižymi kompaktišku dydžiu ir stilingais dizainais. Visi belaidžių ausinių modeliai, komplekte turi krovimosi dėklą, kuris apart krovimo suteikia ausinėms laikymo vietą. Dėl patogaus dizaino, šios ausinės ypatingai tinka sportui ir sportininkams. Taip pat, jos turi nemažai išmanių funkcijų ir gali pasitarnauti kaip laisvų rankų įranga.

Atkreipkite dėmesį į funkcijas bei ypatybes, kurias suteikia ausinės. Pavyzdžiui, ausinės su triukšmo slopinimu leidžia girdėti tik klausomą muziką ar kitus garsus, o išorinis triukšmas yra nuslopinamas. Tokios ausinės leidžia mėgautis išskirtine klausymosi patirtimi. Tuo tarpu, ausinės atsparios vandeniui ar neperšlampančios ausinės puikiai tiks tiems, kurie daug sportuoja ar užsiima aktyviomis veiklomis. Jos neleidžia prakaitui bei vandeniui pažeisti jų konstrukcijos. Dažniausiai, atsparumus vandeniui bei drėgmei yra nurodomas IP vertinimu, kuris gali būti nuo 0 iki 9. IP 9 turinčios ausinės suteikia didžiausią apsaugą nuo drėgmės ir vandens.

Laidinės ar belaidės: kokio tipo ausines pasirinkti?

Kaip žinia, ausinės gali būti labai skirtingos. Jos skiriasi ne tik savo forma, bet ir tipais. Šiomis dienomis galima rinktis iš laidinių ir belaidžių ausinių. Na, o tinkamų pasirinkimas visiškai priklauso nuo turimų norų, poreikių, biudžeto. Tiesa, naudinga paminėti ir tai, kad tiek laidinės, tiek belaidės ausinės pasižymi savais privalumais, trūkumais ir ypatybėmis. Na, o į šiuos dalykus naudinga atsižvelgti prieš renkantis ir įsigyjant sau tinkamas ausines. 

Pradėti reikėtų nuo laidinių ausinių, kurios yra laikomos klasika ir standartu. Kaip ir nurodo jų pavadinimas, šios ausinės turi veikimo laidą, be kurio, jos negali veikti. Šios ausinės gali būti skirtingų formų, tipų, o taip pat, modernesni modeliai net gali turėti nuimamą laidą. Naudinga paminėti, kas prie įrenginių, laidinės ausinės, dažniausiai, yra prijungiamos standartine 3.5 mm arba AUX jungtimi. Šias ausines lengva naudoti - pakanka jas prijungti prie įrenginio ir mėgautis klausymosi patirtimis. Tai reiškia, kad nereikės sukti galvos dėl belaidžio ryšio trukdžių, įrenginio ir ausinių suporavimo. Taip pat, laidinės ausinės naudoja kur kas mažiau telefono energijos, tad, turinio klausymu galėsite mėgautis ilgiau. Negana to, tokios ausinės pravers ir naudojantis senesniais įrenginiais, kurie nepalaiko belaidžio Bluetooth ryšio, pavyzdžiui, senesni CD grotuvai, Hi-Fi sistemos ir panašiai. Žinoma, laidinės ausinės turi ir tam tikrų trūkumų. Pirmiausia, ko gero, didžiausias ir akivaizdžiausias trūkumas - vis mažėjantis laidinių ausinių ir įrenginių suderinamumas. Dauguma naujų, išmaniųjų telefonų nepalaiko ausinių jungties, todėl, dingsta ir galimybė laidines ausines naudoti su tokiais įrenginiais. Kitas trūkumas - visur ir visada besipainiojantis ausinių laidas. Jis ne tik kelia diskomfortą ir varžo laisvę, tačiau, gali būti ir nutrūkusių laidų, jungčių priežastis. Dėl šios priežasties, laidinės ausinės net gali nustoti veikti. Tačiau, tie, kurie vertina efektyvų, nepertraukiamą veikimą, nori aukščiausios kokybės garso ir puikiausių klausymosi patirčių, vienareikšmiškai, renkasi laidines ausines, nepaisant jų minusų. 

Tuo tarpu, belaidės ausinės - modernus, populiarus ir madingas pasirinkimas. Šiomis dienomis, belaidės ausinės visiškai lyderiauja rinkoje. Didelis jų populiarumas lemia ir tai, kad vis daugiau ir daugiau gamintojų užsiima jų gamyba. Belaidės ausinės, ką akivaizdžiai nurodo ir jų pavadinimas, veikia be laidų. Prie įrenginių jos prisijungia belaidžiu Bluetooth ryšiu. Jos, kaip ir laidinės, gali būti skirtingų formų, tipų. Kadangi, veikimui nenaudoja jokių laidų, jos yra itin patogios, praktiškos ir garantuoja judesių laisvę. Naudinga paminėti ir tai, kad moderniausios belaidės ausinės suteikia ir tikrai aukštą garso kokybę, kas buvo problema šio tipo ausinėms tik atsiradus rinkoje. Žinoma, ne viskas yra tik tobula. Belaidės ausinės reikalauja įkrovimo, kadangi, veikti be pertraukos negali. Taip pat, jos naudoja tikrai nemažai telefono akumuliatoriaus energijos, kas lemia ir greitesnį jo išsikrovimą. Dažnu atveju, belaidės ausinės kainuoja ir kur kas daugiau nei laidiniai modeliai. Priklausomai nuo modelio, funkcijų ir ypatybių, belaidės ausinės gali būti net kelis kartus brangesnės. Būtina paminėti ir tai, kad prastos kokybės belaidės ausinės gali suteikti prastesnę garso kokybę, naudojantis galima susidurti ir su veikimo, ryšio perdavimo trukdžiais. Galiausiai, trūkumu galima laikyti ir gana sudėtinga ausinių ir įrenginio suporavimą, ypač tai darant pirmąjį kartą. Dauguma belaidžių ausinių yra gana sudėtingai suporuojamos su įrenginiais. Tačiau, po pirmo suporavimo, sekančius kartus prie telefono ar kompiuterio jos prisijungia automatiškai. Belaidės ausinės - puikus pasirinkimas vertinantiems patogumą, laisvę ir ieškantiems modernių, kokybiškų ir efektyviai veikiančių ausinių.

Geriausios ausinės – patogu ir greita pirkti internetu

Ausinės leidžia mėgautis muzika, audioknyga ar pokalbiais, o klausymosi patirtį padaro malonia ir išskirtine. Aukšta garso kokybė, komfortas ir lengvas naudojimas – štai ką gali suteikti tinkamai pasirinktos ir kokybiškos ausinės. Platus ausinių asortimentas, geriausi atsiliepimai ir draugiška kaina – tik varle.lt. Patogu ir greita pirkti internetu, o akcijų metu, patinkančias ausines galite įsigyti dar pigiau.

Rodyti daugiau

Ausinės kainos (spalis 2022 m.)

Produktas Kaina
Sencor SEP 510BT ausinės (35053108) 25,34
Sencor SEP 520BT ausinės (35054232) 29,99
Sencor SEP 710BT ausinės (35054231) 34,99
Sencor ausinės SEP 300 (Pilkos) su mikrofonu 13,99

1️⃣ Ausinės Sencor - kiek trunka pristatymas?

Prekių pristatymas trunka nuo 0-7 d. d.

4️⃣ Kiek turite prekių Ausinės Sencor kategorijoje ir kokios jų kainos?

Turime daugiau nei 4863 prekes, o kainos prasideda nuo 3.21 Eur