Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 19 has video
rating 4.5
ar
add to cart Į krepšelį 169.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 169.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 28 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Sukurkite galingą darbo vietą
Sukurtas lengvam nešiojimui
DKT30CSDHPD suteikiama StarTech.com 3 metų garantija ir nemokama techninė pagalba visą gyvenimą.
StarTech.com pranašumas
- USB-C MUTLIPORT ADAPTERIS: nešiojamasis USB C kelioninis dokas su 4K 30Hz (UHD) HDMI vaizdo ekrano išvestimi; Aliuminio pilkos spalvos dizainas papildo „Macbook Air“, „MacBook Pro“, „Dell XPS“ ir „HP EliteBook“ nešiojamuosius kompiuterius
- 60 W MAITINIMO PATEIKIMAS: šis USB tipo C kelių prievadų adapteris leidžia naudoti nešiojamojo kompiuterio USB-C maitinimo adapterį, kad vienu metu įkrautumėte nešiojamąjį kompiuterį (iki 48 W) ir maitintumėte doką (12 W).
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-11-16
StarTech USB-C MULTIPORT ADAPTER W/ SD/..
Minusai: Gali būti per didelis ir užima daug vietos
Specifikacija
Ryšys
Ryšio technologijaVielinis
Priimančioji sąsajaUsb 3.2 gen 1 (3.1 gen 1) type-c
Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius2
Hdmi portų kiekis1
Mikrofonas, line-in jackNe
Usb 3.2 (3.1 1 kart.) c tipo prievadų skaičius1
Tinklas
Ethernet lan jungtisTaip
Ethernet lan (rj-45) portų kiekis1
Eterneto lan duomenų perdavimo norma10,100,1000 mbit/ai
Wake-on-lan pasirengimasTaip
Tinklo standartaiIeee 802.3,ieee 802.3ab,ieee 802.3u
Auto mdi/mdi-xTaip
Pilnai abipusis (duplex)Taip
Veikimo charakteristikos
Produkto spalvaJuoda, pilka
Integruotas kortelių skaitytuvasTaip
Suderinamos atminties kortelėsMmc,sd
Duomenų perdavimo sparta5 gbit/s
Maksimali skaitmeninė raiška4096 x 2160 pikseliai
Palaikomų ekranų skaičius1
Uasp palaikymasTaip
Korpuso medžiagaPlastikas
Modelio suderinamumasUniversalus
Rohs atitiktisTaip
SertifikavimasCe, fcc, reach
Energijos valdymas
Maitinimo šaltinio tipasUsb
Maitinimas60 w
Programinė įranga
Mac suderinamumasTaip
Kitos palaikomos operacinės sistemosChromas
Svoris ir matmenys
Plotis46 mm
Ilgis116 mm
Aukštis16 mm
Svoris77,9 g
Pakuotės turinys
Greitos pradžios vadovasTaip
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (tt)0 - 55 °c
Sandėliavimo temperatūros norma (t-t)-10 - 70 °c
Darbo santykinės drėgmės diapazonas40 - 50 %
Kitos savybės
Laido ilgis0,152 m
Lustų rinkinysVli - vl813, vli - vl100, genesys logic - gl857l, parade - ps176, realtek - rtl8153
Modelio pavadinimas
‎DKT30CSDHPD
Panašios prekės
Stotis / replikatorius StarTech 4K Dock USB (USB3DOCKHDPC)
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Stotis / replikatorius StarTech 4K Dock USB (USB3DOCKHDPC) kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 2-3 d. d.
Juliette Armand Elements Gaivinantis Active Kreminis kremas aknės pažeistai odai, 50 ml kaina
Super Micro Computer S 4HE SUPERMICRO CSE-743TQ-903B-SQ
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
Super Micro Computer S 4HE SUPERMICRO CSE-743TQ-903B-SQ kaina
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
UPS Salicru SPS 850 SOHO+ (647CA000009) kaina
Dėklas For_Nokia Nokia G11 Touch Unit + LCD Ekranas Juodas
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 6-8 d. d.
Dėklas For_Nokia Nokia G11 Touch Unit + LCD Ekranas Juodas kaina
  • Pristatymas į namus 5-9 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Klorane Bebe Bio Multi-Purpose Oil, 200 ml kaina
-5 %