StarTech 4K50IC-EXTEND-HDMI AV Extender AV siųstuvas ir imtuvas Juodas
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 9 has video
rating 4.5
StarTech 4K50IC-EXTEND-HDMI AV Extender AV siųstuvas ir imtuvas Juodas kaina
ar
add to cart Į krepšelį 189.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 189.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 28 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
Startech HDMI Extender Over CAT5e/6 Kit, 4K 60Hz, Up to 200ft (60m) - Wzmacniacz wideo/audio - HDMI - ponad CAT 5/5e/6 - do 60 km
Specifikacija
  • Gamintojas StarTech
  • Modelis
    4K50IC-EXTEND-HDMI
  • Svoris 0.36
  • Modelio pavadinimas
    4K50IC-EXTEND-HDMI
Panašios prekės
Techly 104790 KVM plėstuvas HDMI+USB prie Cat6, iki 60m, 1080p 60Hz
  • GamintojasTechly
  • TipasKabeliai
  • Kabelio ilgis (m)
  • Female jungtis
  • Male jungtis
  • Jungties tipasUSB
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Techly 104790 KVM plėstuvas HDMI+USB prie Cat6, iki 60m, 1080p 60Hz kaina
HDMI Laidas - LINDY Šiesolaidinis HDMI 8K60 Laidas, AOC, 60 m, Juodas
  • Pristatymas į namus 10 d. d.
HDMI Laidas - LINDY Šiesolaidinis HDMI 8K60 Laidas, AOC, 60 m, Juodas kaina
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
HFOC-300-60 HDMI 2.1 active hybrid cable, 4K120, 8K60 (male-male), 60 m kaina
VISION HDMI-over-CAT6 komplektas, 60 m
  • Pristatymas į namus 6-7 d. d.
VISION HDMI-over-CAT6 komplektas, 60 m kaina
-10 %
Mercodan Šviesolaidinis HDMI laidas 25 m, HDMI 2.0, 18 Gbps, 4:4:4, 4k2k 60p, kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
Audioquest Cinnamon 48 HDMI 3,0 m - HDMI-HDMI kabelis kaina
„PureLink FiberX“ serija – HDMI 4K šviesolaidinio prailginimo kabelis – 15 m
  • GamintojasPurelink
  • TipasKabeliai
  • Kabelio ilgis (m)
  • Female jungtis
  • Male jungtis
  • Jungties tipasHDMI
„PureLink FiberX“ serija – HDMI 4K šviesolaidinio prailginimo kabelis – 15 m kaina
-7 %
Kabelis Melodika Jack 3.5mm - XLR 20m violetinė
  • GamintojasMelodika
  • Jungties tipas3.5mm, XLR
Kabelis Melodika Jack 3.5mm - XLR 20m violetinė kaina
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
MicroConnect U/UTP CAT5e 7M (UTP507G)
MicroConnect U/UTP CAT5e 7M (UTP507G) kaina
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
Pritt Korektor refill flex B: 4,2 mm L: 12 m kaina
Bosch 8 dalių antgalių kompl. L=50mm, Impact Control
  • GamintojasBosch
  • Tipas, ,
  • SpalvaJuoda
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Bosch 8 dalių antgalių kompl. L=50mm, Impact Control kaina
-6 %
  • Pristatymas į namus 7-10 d. d.
Stelrad radiatorius VERTEX STYLE 22 2000x500mm - GR- ST- VS- 22050 kaina