Adapteris HUB UGREEN CM478 USB-C prie HDMI, USB-A 3.0, 2x USB-A 2.0, PD
5-in-1 Ugreen CM478 adapteris yra kompaktiškas ir labai funkcionalus įtaisas visiems, vertinantiems efektyvumą dirbant kompiuteriu. Dėka įvairių prievadų: PD 100 W, USB 3.0, 2x USB 2.0 ir HDMI, CM478 leidžia lengvai prijungti kelis įrenginius vienu metu prie USB-C prievado. Dėl suderinamumo su įvairiomis operacinėmis sistemomis tai yra universalus sprendimas daugeliui vartotojų.

Greitai ir efektyviai
Ugreen CM478 adapteris garantuoja didelį duomenų perdavimo greitį, leidžiantį akimirksniu perkelti failus tarp įrenginių. USB 3.0 prievadas užtikrina svaiginantį iki 5 Gbps greitį, o du USB 2.0 prievadai – iki 480 Mbps. Bet tai dar ne viskas! 100 W PD prievadas leidžia greitai įkrauti įrenginius, todėl CM478 adapteris yra itin praktiškas įrankis.

Vaizdo kokybė
Su HDMI prievadu, palaikančiu 4K@30Hz, Ugreen CM478 adapteris leidžia perduoti vaizdo įrašą aukščiausia kokybe. Nesvarbu, ar planuojate pristatymą, ar norite mėgautis filmu dideliame ekrane, CM478 garantuoja aiškų vaizdą be vėlavimo.

Patogumas ir ilgaamžiškumas
Ugreen CM478 adapteris sukurtas atsižvelgiant į patogumą. 20 cm ilgio kabelis suteikia lankstumo, o dėl mažo dydžio (120 x 28 x 12 x 12 mm) jį lengva nešiotis. Pagamintas iš patvaraus aliuminio lydinio, adapteris yra atsparus pažeidimams ir gali atlaikyti kasdienį naudojimą.

Naudojimo paprastumas
„Ugreen CM478“ yra „plug-and-play“ įrenginys, tai reiškia, kad jam nereikia įdiegti papildomos programinės įrangos. Tiesiog prijunkite adapterį prie kompiuterio ar išmaniojo telefono, kad akimirksniu išplėstumėte įrenginio galimybes. Tai paprastas ir efektyvus būdas padidinti darbo našumą ir efektyvumą.

| Gamintojas | Ugreen |
|---|
| Modelis | CM478 |
|---|
| PD prievadas | PD 100W |
|---|
| Perdavimo greitis | USB 3.0 x 1 - 5 Gbp; USB 2.0 x 2 – 480 Mbps |
|---|
| Medžiaga | Aliuminio lydinys |
|---|
| Laido ilgis | 20 cm |
|---|
| Matmenys | 120 x 28 x 12 x 12 mm |
|---|
| Suderinamumas | „Windows“, „MacOS“, „iOS“, „Linux“, „Android“. |
|---|
| HDMI | 4K@30Hz |
|---|