Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Keitiklis, skirtas DisplayPort į DVI konversijai, palaikantis rezoliucijas iki 4096 x 2160 pikselių.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Jungties 2 forma | Tiesi |
| Juostos plotis | 165 MHz |
| Apvalkalo medžiaga | Plastikas |
| Jungties 1 forma | Tiesi |
| DisplayPort versija | 1.2 |
Veikimo sąlygos |
|
| Darbo santykinė drėgmė (H-H) | 0 - 80% |
| Sandėliavimo temperatūra (T-T) | -20 - 60 °C |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 45 mm |
| Gylis | 180 mm |
| Aukštis | 15 mm |
| Svoris | 88 g |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės aukštis | 212 mm |
| Pakuotės svoris | 100 g |
| Pakuotės plotis | 19 mm |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt. |
Logistikos duomenys |
|
| Didmeninės pakuotės bruto svoris | 3.9 kg |
| Produktų skaičius didmeninėje pakuotėje | 40 vnt. |
| Didmeninės pakuotės plotis | 270 mm |
| Didmeninės pakuotės neto svoris | 3.52 kg |
| Didmeninės pakuotės ilgis | 335 mm |
| Didmeninės pakuotės aukštis | 230 mm |