Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Sujungia DisplayPort įrenginį su HDMI ekranu, palaikančiu iki 7680x4320@60Hz raišką. 3 m ilgio kabelis palaiko 48Gbps pralaidumą ir yra pagamintas iš cinko lydinio korpuso bei auksu padengtų jungčių.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Adapterio kabelis |
| Modelis | 3m Aktyvus DisplayPort į HDMI |
Specifikacijos |
|
| Jungtys | DisplayPort Male, HDMI® Type A Male |
| Čipsetas | VM7100 |
| Korpuso medžiaga | Cinko lydinys |
| Jungčių danga | Auksinė danga |
| Pinų konstrukcija | Varinio lydinio |
| Pinų danga | Auksinė danga |
| Matmenys (DisplayPort) | 50x20x8mm (1.97x0.79x0.31in) |
| Matmenys (HDMI®) | 60x20x8mm (2.36x0.79x0.31in) |
| Ilgis | 3m (9.84ft) |
| Standartas | DisplayPort 1.4, HDMI® |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laido medžiaga | Cinkuotas varis |
| Laido storis | 32AWG |
| Palaikomas pralaidumas | 48Gbps |
| Maksimali raiška | 7680x4320@60Hz |
| Veikimo temperatūra | -20°C - 40°C (-4°F - 104°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -40°C - 80°C (-40°F - 176°F) |
| Minimalus lenkimo spindulys | 33mm (1.3in) |