Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
| Gamintojas | Acer |
| Bendras gylis (mm) | 45,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 300,00 mm |
| Bendras svoris | 1,02 kg |
| Bendras plotis (mm) | 270,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,82 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 190,00 g |
| Plastikas (be PET) | 10,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,20 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Taip |
| EEĮA mokestis | CL109:6:2017-04-01 |
| Paletės kiekis | 474 dalių |
| Garantija | 2 metai |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | Stovas su 5 viename prijungimo jungtimi |
| Kitos savybės | Pagamintas iš tvirto aliuminio lydinio; Trikampė atraminė konstrukcija užtikrina maksimalų šilumos išsklaidymą; Suderinamas su „Windows“, „Mac OS“, „Android“, „Linux“, „Chrome“ |
| Matmenys (P x G x A) | 270 x 45 x 300 mm |
| Gaminio spalva | Sidabras |
| Specialios funkcijos | Nešiojamiesiems kompiuteriams nuo 11,6 iki 15,6 colio; 1 x HDMI; 1 x USB C tipo (įėjimas); 3 x USB A tipo; Su C tipo laidu nešiojamajam kompiuteriui prijungti |
| Prodiuseris | Acer |
| Garantija | 12 mėn. |