Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Laidas UGREEN US286 USB-C - USB-C, 2m
Palaiko 4K raišką 60Hz ir Full HD 3D 120Hz su 18 Gbps pralaidumu. Yra auksu padengti jungtys, daugiasluoksnė apsauga ir pagamintas iš 99,99% deguonies neturinčio vario.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | HDMI kabelis |
| Modelis | Premium klasės HDMI vaizdo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Kabelio tipas | HDMI (M) į HDMI (M) |
| Signalo tipas | Skaitmeninis garsas/vaizdas |
| Versija | 2.0V |
| Skersmuo | 30AWG |
| Branduolių skaičius | 19 + 1 CCS |
| Raiškos palaikymas | Ultra HD 4K @ 50/60Hz, Full HD 3D @ 120Hz |
| Pralaidumas | 18 Gbps |
| 3D vaizdo palaikymas | Taip |
| Jungties medžiaga | Auksu padengta |
| Laido medžiaga | 99,99% deguonies neturintis varis |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Spalva | Juoda |
| Ilgis | 2 m |