Toroidinis transformatorius Indel TST20/006 20W 230V/2x14V
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
rating 4.5
Toroidinis transformatorius Indel TST20/006 20W 230V/2x14V kaina
add to cart Į krepšelį 33.45
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 33.45
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21d., ketvirtadienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Indel toroidinis transformatorius. Pirminė įtampa yra 230 V, antrinė - 2x14 V. Galia yra 20 VA.
Specifikacijos:
  • Pirminė įtampa: 230 V
  • Antrinė įtampa: 2x14 V
  • Galia: 20 VA
  • Antrinė apvijos srovė: 2x0,71 A
  • Šiluminė klasė: Ta40B
  • Apsaugos laipsnis IP:00
  • Izoliacijos klasė: 2
  • Atitiktis standartui: PN-EN 61558
  • Izoliacijos elektrinis stiprumas: 4 kV/60s
  • Išėjimai:
    • Įėjimas: 2 laidai
    • Išėjimas: 4 laidai
  • Matmenys: 70 x 70 x 30 mm
  • Svoris: 400 g
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-06-11
Minusai: Gana sunkus
Specifikacija
  • Gamintojas INDEL
  • Modelis
    AN-07878
  • Modelio pavadinimas
    AN-07878
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Koks yra Indel TST20006 transformatoriaus antrinės įtampos tipas?
Šis toroidinis transformatorius turi dvigubą antrinę įtampą 2x14 V. Ši galios maitinimo šaltinio konfigūracija tinka įrenginiams, reikalaujantiems simetriškos maitinimo įtampos, pavyzdžiui, kai kuriams stiprintuvams. Kiekvienos išėjimo galvutės srovė gali siekti iki 0,71 ampero, o bendra įrenginio galia yra 20 voltamperų.
2. Kokius prietaisus galima maitinti šiuo 20 VA maitinimo bloku?
3. Kokios yra šio galios transformatoriaus fizinės charakteristikos?
Transformatoriaus korpuso matmenys yra 70 mm skersmens ir 30 mm aukščio, o svoris – apie 400 gramų. Tokie kompaktiški parametrai leidžia jį patogiai sumontuoti įvairiuose elektroniniuose įrenginiuose. Mažas aukštis ypač svarbus, kai reikia sutaupyti vietos galutiniame prietaisyje.
4. Ar šis įrenginys tinka naudoti lauke ar drėgnoje aplinkoje?
5. Kokią srovę gali tiekti antrinės apvijos?
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
Oem Raspberry Pi 5 dėklas – aliuminis – sidabrinė-juoda – Flirc kaina
  • Įvertinimas 4.8 (4)
Raspberry Pi PoE + HAT - Raspberry Pi 4B / 3B + kaina
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Blow Pasta AG Sidabrinis 100g kaina
  • Pristatymas į namus 3-5 d. d.
Blow Oem Kryptinė televizijos antena DVB-T MUX1238 kaina
-3 %
  • Liko tik: 4 vnt.
Oem SIM900 GSM Modulis Europos rinkai kaina
  • Įvertinimas 5.0 (4)
Arduino Uno R4 WiFi (ABX00087) kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Įvertinimas 5.0 (2)
  • Pristatymas į namus 6 d. d.
LOGILINK CQ2021S LOGILINK - Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 0,5m baltas kaina
Vulcan marškinėliai
  • GamintojasVulcan
  • Marškinėlių tipas
  • Skirta
  • Dydis, , , , ,
  • Spalva
  • Pristatymas į namus 7-14 d. d.
Vulcan marškinėliai kaina
Dažų markeris SARATOGA Fine raudonas kaina
MicroConnect RJ-45 / RJ-45 kat.6 10m Pilka 10-pak (V-UTP610VP)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
MicroConnect RJ-45 / RJ-45 kat.6 10m Pilka 10-pak (V-UTP610VP) kaina
  • Pristatymas į namus 5-7 d. d.
Nėrimo rinkinys Springos HA7237, vąšeliai 0,6–6,5 mm kaina