Puluz PU4132 nešiojamas LED fotoaparatas
Suteikite savo nuotraukoms unikalų charakterį. Rankinė „Puluz PU4132“ foto lempa skleidžia puikios kokybės šviesą, kurios CRI yra apie 95. Taip pat galite reguliuoti šviesos ryškumą, spalvos temperatūrą ir spalvą bei pasirinkti iš galimų efektų. 1/4 colio srieginės skylės leidžia pritvirtinti priedą, pavyzdžiui, prie trikojo, o įmontuoti magnetai leidžia jį pritvirtinti prie pasirinktų metalinių paviršių. Įmontuota įkraunama baterija veikia iki 72 valandų.

Pritaikykite apšvietimą pagal savo lūkesčius
Lempa siūlo 3 veikimo režimus ir leidžia laisvai reguliuoti apšvietimo parametrus. Tai leidžia puikiai pritaikyti apšvietimą pagal jūsų poreikius ir suteikti jūsų nuotraukai unikalų charakterį. CCT režimas leidžia nustatyti spalvų temperatūrą nuo 2600 K iki 6000 K, o ryškumą – nuo 0 % iki 100 %. HSL režimas leidžia keisti vaizdo spalvas, įskaitant atspalvį, ryškumą ir sodrumą. Specialiųjų efektų režimas siūlo 9 efektus, iš kurių galite rinktis: apšvietimo, naktinio klubo, blykstės, vaivorykštės ir židinio.

Patogu naudoti
Šviestuvo valdymas itin paprastas. Lengvai pasiekiamose vietose išdėstyti mygtukai suteikia greitą prieigą prie jo funkcijų, o įmontuotame OLED ekrane rodoma svarbiausia informacija, įskaitant akumuliatoriaus lygį. Abiejose priedo pusėse yra 1/4 colio srieginės skylės, kad galėtumėte, pavyzdžiui, pritvirtinti rankenas ar trikojį. Įmontuoti magnetai leidžia pritvirtinti šviestuvą prie metalinio paviršiaus 3 skirtingais kampais.

Aukštos kokybės meistriškumas
Ši praktiška lempa ilgai tarnaus jums. Ji pagaminta iš lengvo, bet patvaraus aviacinio aliuminio, kuris taip pat užtikrina efektyvų ir greitą šilumos išsklaidymą. Tai reiškia, kad prietaisas neperkais. Lempa taip pat aprūpinta aukštos kokybės šviesos rutuliukais, todėl ji išsiskiria aukštu spalvų atkūrimo indeksu CRI, siekiančiu iki 95. Visa tai užtikrina, kad žmonės ir objektai jūsų nuotraukose atrodys natūraliai.

Ilgas darbo laikas
Nesijaudinkite, kad lempa per greitai išsikraus ir neleis jums efektyviai dirbti. PU4132 turi įmontuotą 7800 mAh ilgai veikiančią bateriją. Tai leidžia jai veikti iki 4,5–72 valandų visiškai įkrautai. Dėl ilgo baterijos veikimo laiko ir lengvo, nešiojamo bei belaidžio dizaino PU4132 yra puikus palydovas beveik visur. Jį galite sėkmingai naudoti ne tik namuose, bet ir studijoje ar lauke. Jį lengva transportuoti ir laikyti pridedamas krepšys.

Dėžutėje
- Nešiojama LED lazdelė fotografavimui
- Laikymo krepšys
- Laikymo krepšio dirželis
- USB-C įkrovimo laidas
- Vartotojo vadovas
| Prekės ženklas | Puluzas |
|---|
| Modelis | PU4132 |
|---|
| Ekranas | OLED |
|---|
| Įkrovimo sąsaja | USB-C |
|---|
| Šviesos karoliukų skaičius | 132 (balta šviesa) + 88 (RGB) |
|---|
| Lempos tarnavimo laikas | Iki 50 000 valandų |
|---|
| Spindulio kampas | 120° |
|---|
| Specialių apšvietimo efektų skaičius | 9 |
|---|
| Spalvos temperatūra | 2600–6000 K |
|---|
| Baterijos talpa | 7800 mAh |
|---|
| Įtampa | 3,7 V 28,8 Wh |
|---|
| Darbo laikas | Apie 4,5–72 val. |
|---|