Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
apibūdinimas
Taikymas: optoelektroniniam jutimui ir perjungimui, pvz., spalvų ženklų aptikimui, kodavimo diskų skaitymui, bekontakčiams jungikliams, diržo pertraukimo detektoriams, tachometrams ir spidometrams.
Techniniai duomenys| Kiti techniniai duomenys | Įėjimas: GaAs-IR-Lumin.-diodas |
| Galima naudoti PCB programinėje įrangoje | Tikslas 3001! |
| U(CEO) atvirkštinės įtampos emiteris | 70V |
| I(C) | 4 mA |
| I(F) | 60 mA |
| Išėjimo įtampa U(F) | 1,25 V |
| Specifikacija | GaAs-IR-Lumin.-diodas |
| Grynasis plotis | 6,3 mm |
| Plyšio plotis | 3,1 mm |
| Tipas | TCST 2103 |
| Išėjimas (amperais) | NPN fototranzistorius |
| Grynasis aukštis | 10,8 mm |
| Priėmimas | 3,1 mm |