Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Nominali galia | 106,00 W |
| Nominali įtampa | 220…240 V |
| Įvesties įtampa (AC) | 198…264 V |
| Įvesties įtampa (DC) | 185…264 V |
| Darbinė įtampa (U-OUT) | 430 V |
| Įjungimo srovė | 53 A |
| Tinklo dažnis | 50/60 Hz |
| Maks. ECG skaičius 10 A (B) | 8 |
| Maks. ECG skaičius 16 A (B) | 13 |
| Darbinis dažnis | 40…50 kHz |
| Įsijungimo laikas | 2 s |
| Ilgis | 280,00 mm |
| Montavimo skylių atstumas (ilgis) | 270,0 mm |
| Plotis | 30,00 mm |
| Aukštis | 21,00 mm |
| Produkto svoris | 183,00 g |
| Korpusas | Metalas |
| Aplinkos temperatūros diapazonas | -15…+50 °C |
| Maksimali temperatūra tc testavimo taške | 75 °C |
| ECG tarnavimo trukmė | 50 000 val. |
| Reguliuojamas šviesos stiprumas | Ne |
| Maks. kabelio ilgis iki lempos/LED modulio | 2,0 m / 1,0 m |
| Patvirtinimo ženklai | CE, VDE, ENEC 10, VDE-EMC |
| Standartai | EN 61347-2-3, EN 55015:2006 + A1:2007 + A2:2009, EN 61000-3-2, EN 61547 |
| Apsaugos klasė | I |
| Apsaugos tipas | IP20 |
| Energijos efektyvumo klasė | A2 |
| Laikymo temperatūros diapazonas | -40…+85 °C |
| Brangiųjų metalų kiekis | 0 mg |
| Retųjų žemių kiekis | 0 mg |
| Pavojingos medžiagos | Sudėtyje yra švino (7439-92-1) |
TOP susijusios paieškos