Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Replės veržliaraktis 250mm, HEX 46mm, Knipex
Bahco Izoliuotų atsuktuvų rinkinys ERGO™ slim 5 vnt - PH1/2; SL3,0/4,0/5,5 - 1000V VDE
| Gamintojas | Scheppach |
| Svoris | 0.08 kg |
| Bendras svoris su pakuote | 0.2 kg |
| Ilgis | 258 mm |
| Plotis | 22 mm |
| Storis | 2 mm |
| Kiekis pakuotėje | 2 vnt. |
| Tinka įrankiui | Scheppach HMS 1080 |
TOP susijusios paieškos