Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Greitas įkroviklis Ugreen Nexode Air 100W, 3x USB-C, USB
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Dėmesio! prekės pažymėtos šiuo ženklu buvo grąžintos gamintojui po trumpo naudojimo.
Prekės gamintojo buvo patikrintos, atnaujintos ir suteikta garantija. Šių prekių kaina gerokai mažesnė nei tokios pačios naujos.
| Dizainas | |
| Spalvos pavadinimas | Interstellar Indigo (tamsiai mėlyna) |
| Paskirtis | žaidimams |
| Ekranas | |
| Įstrižainė | 16 col. (40,6 cm) |
| Raiška | 2560 x 1600 px |
| HD tipas | WQXGA |
| Matricos tipas | WVA |
| Kraštinių santykis | 16:10 |
| Ekrano danga | antirefleksinė |
| Ryškumas | 300 cd/m² |
| Pikselių tankis | 189 ppi |
| Spalvų aprėptis | 100 % sRGB |
| Mėlynos šviesos mažinimo technologija | taip |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Kontrastas (tipinis) | 1000:1 |
| Lietimui jautrus ekranas | ne |
| Procesorius | |
| Gamintojas | Intel |
| Procesorių šeima | Intel Core Ultra 7 |
| Serija | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Modelis | 240H |
| Branduoliai / gijos | 10 / 16 |
| Našumo branduoliai | 6 |
| Efektyvumo branduoliai | 4 |
| Maks. „Turbo“ dažnis | 5,2 GHz |
| Talpykla | 24 MB Smart Cache |
| Bazinė galia | 45 W |
| Maksimali „Turbo“ galia | 115 W |
| Dirbtinio intelekto procesorius (NPU) | |
| NPU | Intel AI Boost |
| Bendras AI našumas | iki 96 TOPS |
| NPU našumas | iki 13 TOPS |
| GPU našumas | iki 74 TOPS |
| Atmintis | |
| Operatyvioji atmintis | 32 GB DDR5 |
| Atminties tipas | DDR5-SDRAM |
| Lizdai | 2 x SO-DIMM |
| Maksimali RAM talpa | 32 GB |
| Atminties sparta | 5600 MT/s |
| Saugykla | |
| Talpa | 1 TB SSD |
| Sąsaja | PCI Express 4.0, NVMe |
| SSD formatas | M.2 2230 |
| Optinis įrenginys | nėra |
| Vaizdo plokštė | |
| Atskira vaizdo plokštė | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Vaizdo atmintis | 8 GB GDDR7 |
| Integruota grafika | Intel Graphics |
| Garsas ir kamera | |
| Garso lustas | Realtek ALC3204 |
| Garsiakalbiai | 2 x 2,5 W |
| Mikrofonai | 2 |
| Priekinė kamera | HD, 0,92 MP (1280 x 720) |
| Ryšys | |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be), tri-band |
| Bluetooth | taip |
| LAN | 10 / 100 / 1000 Mbit/s |
| Jungtys | |
| USB-A | 2 x USB 3.2 Gen 1 |
| USB-C | 2 x USB 3.2 Gen 2 (DisplayPort Alt Mode) |
| HDMI | 1 x HDMI 2.1 |
| Ausinių / mikrofono lizdas | taip |
| Baterija ir maitinimas | |
| Baterijos talpa | 96 Wh |
| Baterijos tipas | Ličio jonų |
| Greitasis įkrovimas | taip |
| USB Power Delivery | taip |
| Matmenys ir svoris | |
| Plotis | 357 mm |
| Gylis | 265,4 mm |
| Aukštis (priekyje / gale) | 1,86 cm / 1,52 cm |
| Svoris | 2,49 kg |