RAM Patriot Memory Signature PSD48G24002S memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2400 MHz
Pardavėjas Store24
Rekvizitai
rating 4.6
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 8 has video
Pardavėjas Store24
Rekvizitai
rating 4.6
RAM Patriot Memory Signature PSD48G24002S memory module 8 GB 1 x 8 GB DDR4 2400 MHz kaina
add to cart Į krepšelį 74.75
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 74.75
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 21 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Technical details :
Sustainability certificates: RoHS
Features :
Ecc: No
Memory layout (modules x size): 1 x 8 GB
Internal memory: 8 GB
Internal memory type: DDR4
Component for: PC/Server
Buffered memory type: Unregistered (unbuffered)
Memory voltage: 1_2 V
Cas latency: 17
Memory clock speed: 2400 MHz
Memory form factor: 262-pin SO-DIMM
Weight & dimensions :
Height: 30 mm
Width: 69 mm
Depth: 3 mm
Weight: 9_5 g
Packaging data :
Package depth: 16 mm
Package weight: 18_5 g
Package height: 168 mm
Package type: Blister
Package width: 53 mm
Safety warning :
Warnings: Protect from extreme temperatures_
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2026-01-06
Pliusai: Patikimumas ir stabilumas Lengvas įdiegimas Tinka įvairioms užduotims
Minusai: Nėra ECC palaikymo
Specifikacija
  • Gamintojas Patriot
  • Modelis
    PSD48G24002S
  • Gamintojo kodas PSD48G24002S
  • Atminties tipas 262 kontaktų SO-DIMM
  • Atminties takto dažnis 2400 MHz
  • Avino tipas DDR4
  • Atminties įtampa 1,2 V
  • Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) 1x8 GB
  • Laiko uždelsimas 17
  • Buferinės atminties tipas Neregistruotas (nebuferinis)
  • Paskirtis Kompiuteris / serveris
  • RAM 8 GB
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    PSD48G24002S
Atsiliepimų politika
Dažniausiai užduodami klausimai
1. Ar Patriot Signature PSD48G24002S atmintis tinka mano kompiuteriui?
2. Koks yra šio RAM modulio atsako laikas?
Šio atminties modulio vėlinimo reikšmė (CAS Latency) yra CL17. Šis rodiklis kartu su 2400 MHz dažniu nulemia, kaip greitai operatyvioji atmintis reaguoja į užklausas. Optimalus CL17 parametras užtikrina stabilų ir pakankamai greitą duomenų apdorojimą kasdienėms užduotims.
3. Ar šis modulis yra ECC tipo?
4. Kokiam įtampos lygiui skirtas šis DDR4 modulis?
5. Kokie yra šio SODIMM modulio fiziniai matmenys?
Modulio matmenys yra 30 mm aukščio, 69 mm pločio ir 3 mm storio. Jo svoris yra tik 9,5 gramo. Tokie kompaktiški fiziniai parametrai yra būdingi SO-DIMM formo faktoriui, kuris specialiai sukurtas vietos taupymui mažose elektroninėse sistemose.
Panašios prekės
RAM Patriot Signature H 4GB [1x4GB 1600MHz DDR3 DIMM]
  • GamintojasPatriot
  • Atmintis (RAM)
  • TipasDDR3
  • Atminties talpa (GB)
  • Magistralės sparta
  • Spalva
  • Įvertinimas 5.0 (7)
  • Pristatymas į namus 3-6 d. d.
  • Liko tik: 3 vnt.
RAM Patriot Signature H 4GB [1x4GB 1600MHz DDR3 DIMM] kaina
PATRIOT DDR3 SL 8GB 1600MHZ UDIMM 1x8GB
  • Atmintis (RAM)
  • TipasDDR3
  • Atminties talpa (GB)
  • Magistralės sparta
  • Spalva
  • Įvertinimas 5.0 (77)
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
PATRIOT DDR3 SL 8GB 1600MHZ UDIMM 1x8GB kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
RAM Kolink Core Adept ARGB jungčių rinkinys kaina
RAM Lexmark | 57X9020 CS72x, CX725 2 GB (2048 MB) DDR3 DIMM (x32)
  • GamintojasLexmark
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
RAM Lexmark | 57X9020 CS72x, CX725 2 GB (2048 MB) DDR3 DIMM (x32) kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
Openplatform Step-Up įtampos reguliatorius su USB lizdu 5V 1.2A kaina