Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Patriot Viper Steel atminties modulis siūlo 8 GB DDR4 RAM su 3200 MHz greičiu, neregistruota architektūra ir vieno kanalo dizainu. Jis veikia 1.35 V įtampoje ir turi CAS delsą 16, užtikrinančią greitą duomenų apdorojimą.
Savybės |
|
|---|---|
| Atminties dažnis | 3200 MHz |
| Vidinės atminties tipas | DDR4 |
| Apšvietimas | Nėra |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 8 GB |
| CAS delsas | 16 |
| Komponentas skirtas | PC/Serveris |
| ECC | Nėra |
| Aušinimo tipas | Šilumos išsklaidytuvas |
| RoHS atitiktis | Taip |
| Vidinė atmintis | 8 GB |
| Atminties kanalai | Viena kanalas |
| Atminties formos faktorius | 288-pin DIMM |
| Atminties įtampa | 1.35 V |
| Buferizuota atminties rūšis | Neregistruota (nebuferizuota) |
| Kontaktų danga | Auksinė |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 44.4 mm |
| Plotis | 135.7 mm |
| Svoris | 48 g |
| Gylis | 7 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 118 g |
TOP susijusios paieškos