Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Patriot Memory Signature PSD48G32002 - 8GB DDR4 atminties modulis su 3200 MHz laikrodžio dažniu, užtikrinantis greitą ir efektyvų duomenų apdorojimą.
Savybės |
|
|---|---|
| Atminties tipas | DDR4 |
| Forma | 288-pin UDIMM |
| Įtampa | 1.2 V |
| CAS vėlavimas | 22 |
| Buferizuota | Neregistruota |
| Dažnis | 3200 MHz |
| Talpa | 8 GB |
| ECC | Ne |
| Komponentas | PC/Serveris |
| Išdėstymas | 1 x 8 GB |
Svoris ir matmenys |
|
| Svoris | 23.5 g |
| Gylis | 3.2 mm |
| Aukštis | 31 mm |
| Plotis | 133 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės tipas | Blisteris |
| Pakuotės plotis | 168 mm |
| Pakuotės svoris | 32.5 g |
| Pakuotės aukštis | 53 mm |
| Pakuotės gylis | 16 mm |
|
|
|
Tvarumas |
|
| Sertifikatai | RoHS |