Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
| Gamintojas | Kingston |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.078 kg |
| Net weight | 0.068 kg |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Atminties taktinis dažnis | 1866 MHz |
| Atminties formos faktorius | 240-Pin DIMM |
| Atminties įtampa | 1.5 V |
| EEB | No |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Talpumas | 8 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1x8 GB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Fury Beast |
| Vidinės atminties tipas | DDR3 |
| Registruotas | No |
| CAS delsa | CL10 |
| Gaminio spalva | Black |
| Palette Qty | 12821 dalių |
| Producer | Kingston |
| Warranty | 36 mėn. |
TOP susijusios paieškos