Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
TOP susijusios paieškos
| Savybės | |
| Vidinė atmintis | 4 gb |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 1 x 2 + 1 x 4 gb |
| Vidinės atminties tipas | Ddr4 |
| Atminties laikrodžio greitis | 2666 mhz |
| Taikoma | Kompiuteris / serveris |
| Atminties formos koeficientas | 288-pin dimm |
| Buferinės atminties tipas | Unregistered (unbuffered) |
| Ecc | Ne |
| Cas latencija | 19 |
| Atminties kategorija | 1 |
| Atminties įtampa | 1.2 v |
| Modulio konfigūracija | 512m x 64 |
| Eilutės ciklo laikas | 45,75 ns |
| Atnaujinti eilutės ciklo laiką | 350 ns |
| Eilės veikimo laikas | 32 ns |
| Programavimo maitinimo įtampa (vpp) | 1,2 v |
| Be halogeno | Taip |
| Švino danga | Auksas |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mac operacinės sistemos | Taip |
| Palaikoma operacinė sistema „linux“ | Taip |
| Jedec standartas | Taip |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Suderinami produktai | 370 rog strix h370-f gaming\nd840ma desktop series\nd840mb desktop series\nd840sa desktop series\nprime b350 - plus \nprime b350-plus\nprime b350m - a \nprime b350m-a\nprime b350m-a/csm\nprime b360-plus/csm\nprime b360m-a\nprime b360m-c/csm\nprime b360m-k\nprime b450-plus\nprime b450m-a\nprime b450m-a/csm\nprime h310-plus\nprime h310i-plus/csm\nprime h310m-a\nprime h310m-a/csm\nprime h310m-c/csm\nprime h310m-d\nprime h310m-e\nprime h310m-k\nprime h370-a/csm\nprime h370-plus\nprime h370-plus/csm\nprime h370m-plus\nprime h370m-plus/csm\nprime x370-a\nprime x470-pro\nrog crosshair vi extreme\nrog crosshair vi hero \nrog crosshair vii hero\nrog crosshair vii hero (wi-fi ac)\nrog crosshair vii hero (wi-fi)\nrog maximus x code \nrog maximus x formula \nrog maximus x hero (wi-fi ac) \nrog maximus x hero \nrog strix b360-f gaming \nrog strix b360-g gaming \nrog strix b360-h gaming \nrog strix b360-h gaming/optane \nrog strix b360-i gaming\nrog strix b450-f gaming\nrog strix gl12cm\nrog strix gl12cp\nrog strix h370-i gaming\nrog strix x470-f gaming\nrog strix x470-i gaming\ntuf b350m-plus gaming\ntuf b360-plus gaming \ntuf b360-pro gaming (wi-fi) \ntuf b360m-plus gaming \ntuf b450m-plus gaming\ntuf h310-plus gaming\ntuf h310m-plus gaming\ntuf h370-pro gaming (wi-fi) \ntuf x470-plus gaming\nx370 prime x370-a\nx370 prime x370-pro\nx370 strix x370-f gaming\nz370 prime z370-a\nz370 prime z370-p\nz370 rog maximus x apex\nz370 rog strix z370-e gaming\nz370 rog strix z370-f gaming\nz370 rog strix z370-g gaming\nz370 rog strix z370-g gaming (wi-fi ac)\nz370 rog strix z370-h gaming\nz370 rog strix z370-i gaming\nz370 tuf z370-plus gaming\nz370 tuf z370-pro gaming\nb360 aorus gaming 3 \nb360 aorus gaming 3 wifi \nb360 hd3 \nb360 hd3p \nb360m aorus gaming 3 \nb360m d3h \nb360m d3p \nb360m ds3h \nb360m hd3 \nh370 aorus gaming 3 \nh370 aorus gaming 3 wifi \nh370 hd3 \nh370m d3h gsm \nh370m d3h \nh370m ds3h \nh370n wifi \nz370 aorus gaming 3 \nz370 aorus gaming 5 \nz370 aorus gaming 7 \nz370 aorus gaming 7-op \nz370 aorus gaming k3 \nz370 aorus gaming wifi \nz370 aorus ultra gaming 2.0 \nz370 aorus ultra gaming 2.0-op \nz370 aorus ultra gaming \nz370 aorus ultra gaming wifi \nz370 aorus ultra gaming wifi-op \nz370m d3h \nz370m ds3h \nz370p d3 \nz370xp sli \nxpc sh370r6 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 0 - 85 °c |
| Sandėliavimo temperatūros norma (t-t) | -55 - 100 °c |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 133,3 mm |
| Aukštis | 31,2 mm |
| Modelio pavadinimas | KVR26N19S6/4 |