Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
| Gamintojas | G. Skill |
| Bendras gylis (mm) | 160,00 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 15,00 mm |
| Bendras svoris | 0,18 kg |
| Bendras plotis (mm) | 135,00 mm |
| Grynasis svoris | 0,07 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 109,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,11 kg |
| Tūris (m3) | 0,00 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Taip |
| EEĮA mokestis | CL109:6:2017-04-01 |
| Prodiuseris | G. Skill |
| Paletės kiekis | 2667 dalių |
| Garantija | 36 mėn. |