Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Vaizdo plokštė MSI GeForce RTX™ 5060 Ti 16G VENTUS 3X OC

Dėmesio! Prekė su žyma 'ECC' skirta serveriams. Prekė su standartiniais kompiuteriais nesuderinama.
| Gamintojas | Corsair |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 12.00 mm |
| Gross weight | 0.16 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Net weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 16.00 g |
| Plastic (No PET) | 4.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Corsair |
| Atminties taktinis dažnis | 4000 MHz |
| EEB | No |
| Detalė, skirta | PC/server |
| Talpumas | 32 GB |
| Atminties išdėstymas (moduliai x dydis) | 2x16 GB |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VENGEANCE RGB |
| Vidinės atminties tipas | DDR5 |
| Registruotas | No |
| Palette Qty | 3462 dalių |
| Warranty | 24 mėn. |