Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kontroleris ASC3202B numatytas naudoti prieigos kontrolės sistemose, pagrįstose elektriniu durų atidarymo valdymu.
Pagrindinis valdymo režimas atlieka prieigos kontrolės platformos funkcijas ir gali prisijungti bei valdyti iki 19 pavaldžiųjų valdiklių.
Kelioms platformoms galima pridėti papildomus valdymo režimus.
| Aptarnaujamų perėjimų skaičius : | 2 |
| Palaikymas : | Bendradarbiavimas su prieigos kontrolės sistemomis |
| Aptarnaujamų skaitytuvų skaičius : |
2 vnt.
RS-485
,
2 vnt. Wiegand |
| Darbas su akumuliatorium : | - |
| Aliarmo įvestys/išvestys : | 2 / 2 |
| Ryšys : |
3 x
RS-485
,
2 x Wiegand 34/26, 1 x Ethernet 10 / 100 Mbps (RJ-45) |
| Tinklo protokolai : | P2P, IPv4 , DNS, DDNS, TCP, UDP, ONVIF CGI |
| Darbo režimas : |
Pagrindinis valdymo režimas
Antraeilis valdymo režimas |
| Pagrindinės savybės : |
2 durų naudojimas (2x durų jutiklis, 2x išėjimo mygtukas, 2x pavojaus linija, 2x spyna)
1000 indeksuotų naudotojų Aptarnavimas iki 3000 pirštų atspaudų Atmintis 5000 kortelių RFID Palaiko iki 300 000 įrašų saugojimą 128 laikinų grafikų Identifikavimo režimai : Kortelė RFID, nuotolinė prieiga, PIN, Piršto antspaudas - Bet kokia aukščiau nurodytų kombinacija Antisabotažinės apsaugos priemonės Automatinis aliarmo pranešimų perdavimas (*SmartPSS*) arba įvedus kodą, kortelę arba piršto atspaudą, apibrėžiamo kaip durų priverstinis atidarymas Durų atidarymo laiko skaitiklis su galimybe siųsti pavojaus signalą viršijus nustatytą vertę Garsinis signalas - Buzzer Baltas sąrašas, Juodasis sąrašas Integruotas žiniatinklio serveris Programinės įrangos atnaujinimas per tinklą Stebėjimas ir konfigūravimas per tinklą - aplikacija SmartPSS Lite Maitinimo išvestis 12 V DC / 1 A - maitinimo į spyną privedimas Techninės įrangos įvesties / išvesties prievadų konfigūravimo ir konfigūracijos schemų eksporto aptarnavimas ONVIF atitiktis |
| Maitinimas : |
12 V
DC
/ 2.5 A
PoE (802.3at) |
| Galios suvartojimas : |
≤ 2 W (standby)
max. 20.4 W @ 12 V (darbas) max. 14.4 W @ PoE (darbas) |
| Korpusas : | Plastikas (PC + ABS) |
| Spalva : | Balta |
| Mechaninio atsparumo klasė : | IK06 |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 5 % ... 95 % (be kondensacijos) |
| Svoris : | 0.72 kg |
| Matmenys : | 186 x 186 x 58 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |
Greito paleidimo instrukcija EN