Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kontroleris ASC2204B-S numatytas naudoti prieigos kontrolės sistemose, pagrįstose elektriniu durų atidarymo valdymu.
| Palaikymas : | DAHUA |
| Aptarnaujamų skaitytuvų skaičius : | 4 vnt. |
| Darbas su akumuliatorium : | - |
| Įvesties linijos : | 9 |
| Išvesties linijos : | 5 vnt. - Relinė |
| Ryšys : | RS-485 , Ethernet, Wiegand |
| Maitinimas : | 12 V DC / 1.4 A |
| Pagrindinės savybės : | 100000 indeksuotų naudotojų 150000 įvykių istorija Nuotolinis programavimas kompiuterio pagalba Apsaugos funkcija nuo daugkartinio tos pačios kortelės panaudojimo užtikrinti (anti-passback) prieigai TAMPER jungiklis, signalizuojantis apie aptaiso atidarymą Durų atidarymo laiko skaitiklis su galimybe siųsti pavojaus signalą viršijus nustatytą vertę Automatic sending of alarm messages to the SmartPSS system or after entering a code, card or fingerprint defined as door opening under duress |
| Numatytas adresas IP : | 192.168.0.2 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : |
admin / -
Administratoriaus slaptažodį reikia įvesti pirmą kartą įjungiant |
| Sandarumo klasė : | IP20 |
| Mechaninio atsparumo klasė : | IK04 |
| Darbo temperatūra : | -30 °C ... 60 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | max. 95 % (be kondensacijos) |
| Svoris : | 0.354 kg |
| Matmenys : | 207 x 116 x 52 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |
Duomenų lapas EN