Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kontroleris ASC2202C-D numatytas naudoti prieigos kontrolės sistemose, pagrįstose elektriniu durų atidarymo valdymu.
| Aptarnaujamų perėjimų skaičius : | 2 (dvikryptis) |
| Palaikymas : | DAHUA |
| Aptarnaujamų skaitytuvų skaičius : | 4 vnt. |
| Darbas su akumuliatorium : | max. 7 Ah |
| Įvesties linijos : | 12 vnt. |
| Išvesties linijos : | 4 vnt. - Relinė |
| Ryšys : | 5x RS-485 , Ethernet, 4x Wiegand 34/26 |
| Maitinimas : | 100 ... 240 V AC |
| Pagrindinės savybės : | 2 durų (12 įėjimų: 2x durų jutiklis, 2x durų jutiklis, 2x išėjimo mygtukas, 6x aliarmo linija) aptarnavimas 100000 indeksuotų naudotojų 500000 įvykių istorija 128 laikinų grafikų Apsaugos to pačio kodo/kortelės prieigos gavimo (anti-passback) nuo daugkartinio panaudojimo funkcija Automatinis aliarmo pranešimų perdavimas (*SmartPSS*) arba įvedus kodą, kortelę arba piršto atspaudą, apibrėžiamo kaip durų priverstinis atidarymas Per ilgai atidarytų durų ir atidarymo be leidimo signalizacija Sabotažo aptikimas - korpuso atidarymo Integruotas "watch dog" Nuotolinis programavimas kompiuterio pagalba Einamojo laiko laikrodis su baterijų atsargomis Metalinis korpusas - Sandarumo klasė IP20 , Mechaninio atsparumo klasė IK04 |
| Darbo temperatūra : | -30 °C ... 60 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | max. 95 % (be kondensacijos) |
| Svoris : | 2.44 kg |
| Matmenys : | 273 x 338 x 90 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |
Duomenų lapas EN