Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kontroleris ASC2202B-D numatytas naudoti prieigos kontrolės sistemose, pagrįstose elektriniu durų atidarymo valdymu.
| Aptarnaujamų perėjimų skaičius : | 2 (two-way) |
| Palaikymas : | DAHUA |
| Aptarnaujamų skaitytuvų skaičius : | 4 vnt. |
| Darbas su akumuliatorium : | - |
| Išvesties linijos : | 4 vnt. - Relinė |
| Ryšys : |
RS-485
,
Ethernet, Wiegand |
| Maitinimas : |
PoE (802.3af)
,
12 V DC / 1.4 A |
| Pagrindinės savybės : |
100000 indeksuotų naudotojų
500000 įvykių istorija Nuotolinis programavimas kompiuterio pagalba Apsaugos funkcija nuo daugkartinio tos pačios kortelės panaudojimo užtikrinti (anti-passback) prieigai Durų atidarymo laiko skaitiklis su galimybe siųsti pavojaus signalą viršijus nustatytą vertę Automatinis aliarmo pranešimų perdavimas (*SmartPSS*) arba įvedus kodą, kortelę arba piršto atspaudą, apibrėžiamo kaip durų priverstinis atidarymas Montavimo ant sienos arba ant relės montavimo galimybėDIN TS-35 |
| Numatytas adresas IP : | 192.168.0.2 |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : |
admin / -
Administratoriaus slaptažodį reikia įvesti pirmą kartą įjungiant |
| Darbo temperatūra : | -30 °C ... 60 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | max. 95 % (be kondensacijos) |
| Svoris : | 0.4 kg |
| Matmenys : | 210 x 106 x 50 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |