Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kontrolierius MC16-PAC-EX-3, tai daugiafunkcinis elektroninis modulis skirtas naudoti RACS 5 v2 sistemoje, kurio dėka galima vykdyti perėjimo prieigos kontrolę bei pastato automatiką.
Dėmesio!.
Gamykliniu būdu įrašyta licencija apima funkciją susijusią su perėjimo 3 kontrole bei pastato automatika.
| Aptarnaujamų perėjimų skaičius : | 3 |
| Įvestys : | 18 |
| Išvestys : | 12 |
| Naudotojų skaičius : | max. 12000 - Identifikatorių skaičius |
| Laikmenų skaičius identifikatoriui : | 8 - Atstuminė kortelė, PIN, pirštų antspaudai ir t.d. |
| Įgaliojimų skaičius identifikatoriui : | 100 |
| Buferinė atmintis : | Buferis 8 000 000 įvykių |
| Skaitytuvų aptarnavimas MCT : | 16 vnt. |
| Skaitytuvų prijungimas : | 4 vnt. - Wiegand / PRT |
| Prisijungimo taškų skaičius : | 6 |
| Prieigos terminalų skaičius : | 12 |
| Prieigos zonų skaičius : | 6 |
| Signalizacijos zonų skaičius : | 6 |
| Automatikos mazgų skaičius : | 6 |
| Darbas su akumuliatorium : | 12 V / 7 Ah |
| Ryšys : | Ethernet - RJ-45 lizdas RS-485 sąsaja RACS 5 v2 (Roger) |
| Pagrindinės savybės : |
Programoje VISO EX intengruotas aptarnavimas Functions in the VISO EX system: - duomenų bazė MSSQL
- darbas paskirstytose sistemose - darbas keliuose postuose - perėjimų stebėjimas su vaizdo įrašų peržiūra - laiko ir lankomumo įvykių ataskaitų sudarymas - maksimalus perėjimų skaičius sistemoje - neribotas - sistemos suskirstymas į dalis, kurias valdo nepriklausomi operatoriai - suderinimo su RACS5 (API) sistemomis įrankis - suderinimas su daugeliu sistemų (liftų sistemos, pastatų programos, SMS, BMS, PSIM, VMS, Active Directory) |
| Maitinimas : | 17 ... 22 V AC 10 ... 15 V DC 22 ... 26 V DC |
| Darbo temperatūra : | 5 °C ... 40 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 10 % ... 95 % (be kondensacijos) |
| Svoris : | 0.14 kg |
| Matmenys : | 175 x 72 x 30 mm |
| Gamintojas / Markė : | ROGER |
| Garantija : | 3 metai |
Duomenų lapas EN