Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Išorinė įvairiakryptė antena su magnetiniu pagrindu.
| Dažnių diapazonas : | 850 ... 2170 MHz |
| Konektorius : | SMA - kištukas |
| Antenos stiprinimas : | 4 dBi |
| Impedansas : | 50 Ω |
| Pagrindinės savybės : | Kabelio ilgis - 2 m Visiškas ilgis - 12 cm magnetinis pagrindas Ø 3 cm |
| Svoris : | 0.032 kg |
| Matmenys : | Ø 30 x 120 mm |
| Garantija : | 2 metai |