Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
SX6-TO optinis sabotažinis jutiklis, tai įrengimas, kuris išjaučia piezoelektrinio konverterio signalizatoriuje putelėmis apdėjimo bandymą.
SX6-TO działa na zasadzie bariery podczerwieni. Veikia dėka infraraudonųjų spindulių barieros.
| Detekcija : | Putelių uždėjimas |
| Pavojaus signalizacija : | LED diodas, Signalas į signalizacijos centralę |
| Maitinimas : | 12 V DC / 45 mA |
| Panaudojimas : | SD-6000 |
| Darbo temperatūra : | -25 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.012 kg |
| Matmenys : | 98 x 54 mm |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |