Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
The ATLO-DBC5/REMOTE single-channel remote control allows you to wirelessly control paired devices..
DĖMESIO!.
The remote control only works with ATLO-DBC5/RELAY.
| Palaikymas : | ATLO-DBC5/RELAY |
| Maitinimas : | 2 x Baterijos tipas CR2016 - 3 V (pridedama) |
| Dažnių diapazonas : | 433 MHz ± 0.075 |
| Veikimo nuotolis atviroje teritorijoje : | 15 m |
| Nuotolinio pulto savybės : |
Plokščias, ergonominis korpusas
Solidi konstrukcija LED indikacija Mažas energijos suvartojimas |
| Spalva : | Juoda / Sidabrinė |
| Svoris : | 0.024 kg |
| Matmenys : | 62 x 29 x 12 mm |
| Gamintojas / Markė : | ATLO |
| Garantija : | 2 metai |