Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Baterija Energizer CR2032 ličio
Camelion | CR2032 | Litis | 1 vnt.
Universalus pultas ABAX/ABAX2 sistemų darbo valdymui.
Pultas teikia, ne tik lengvu būdu įjungti ir išjungti sistemos budėjimo režimą, bet taip pat teikia pagalbos šaukimo galimybę (įsilaužimo signalizacijos įsijungimas) ar kitų įrengimų prijungtų prie sistemos, pvz. įvažiavimo vartai.
Papildomas jo privalumas yra galimybė individualiai konfigūruoti atskirus mygtukus, kas leidžia geriau pritaikyti veikimą konkretiems poreikiams.
| Palaikymas : | ABAX/ABAX2 |
| Dažnių juosta : | 868.0 MHz ... 868.6 MHz |
| Radijo ryšio nuotolis (atviroje teritorijoje) : |
max. 500 m @ ABAX
max. 2000 m @ ABAX2 |
| Baterija : | CR2032 3V (pridedami) |
| Aplinkos klasė EN 50130-5 : | II |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 93 ± 3 % |
| Pasirinktos funkcijos : | LED indikacija penki mygtukai, kurių veikimą galima individualiai apibrėžti sistemoje, taip nuotolinio pulto funkcijas pritaikant naudotojo poreikiams bei įpročiams nusilpusios nuotolinio vald. pulto baterijos aptikimas ir signalizavimas pridedamas karabino tipo laikiklis, padedantis sutvarkyti raktus |
| Matmenys : | 38 x 78 x 16 mm |
| Svoris : | 0.03 kg |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |
Duomenų lapas EN