Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Modulis GPRS-A-LITE informuoja apie įėjimų pokyčius su įvykių kodų pagalba siunčiamų į monitoringo stotis transmisijos formoje GPRS arba žinučiųSMS.
Įrengimas leidžia prižiūrėti įvairių įrengimų darbą, tame aliarmo centrų, neturinčių telefono komunikatoriaus.
| Signalizacinės įvestys : | 4 vnt. |
| Aliarmo išvestys : | 4 vnt. - OC |
| Numeriai skirti pranešimams telefonu : | 8 |
| Įvykių kodų siuntimo forma : | CLIP, SMS |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
Nemokama programa
Android įrangai
Nemokama programa iOS įrangai |
| Pasirinktos funkcijos : |
Nuotolinis modulio programinės įrangos atnaujinimas
Galimas anatominis darbas arba bendradarbiavimas su bet kuria signalizacijos stotimi Nuotolinis išvesties valdymas su nemokamos paslaugos CLIP panaudojimu (netgi su 1024 numerių) Prietaiso naudojimas iš (*PC*) lygio su (*GX Soft*) pagalba Išorinė antena su jungtimi SMA |
| Maitinimas : | 12 V DC / 220 mA |
| Darbo temperatūra : | - 10 ... 55 °C |
| Svoris : | 0.069 kg |
| Matmenys : | 83 x 65 x 24 |
| Gamintojas / Markė : | SATEL |
| Garantija : | 2 metai |