Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
DS9L.01/11-SIMON54 šviesos reguliatorius leidžia įjungti ir išjungti apšvietimą bei sklandžiai reguliuoti apšvietimo intensyvumą (sukamasis, vieno poliaus mygtukas).
Šviesos reguliatorius skirtas veikti su kaitrinėmis lempomis, halogeninėmis lempomis ir reguliuojamo ryškumo LED apšvietimu.
Šviesos reguliatorių galima naudoti dvipusėse ir tarpinėse instaliacijose.
Dėmesio!.
Šviesos reguliatorius nėra skirtas naudoti su šerdies tipo, toroidiniais arba stulpeliniais transformatoriais, ventiliatoriais ir kitais įrenginiais su elektros varikliu.
| Įrenginio tipas : | Sensorinis jungiklis |
| Nominali įtampa : | 230 V kintamoji srovė |
| Nominali galia : | 15 W ... 250 W - kaitrinėms lempoms - 230 V, 5 W ... 250 W - halogeninėms lempoms - 230 V, 2 W ... 250 W - lempoms LED su pritamsinimo galimybe |
| Jungčių tipas : | sriegiami gnybtai |
| Panaudojimas : | Potinkinis, Serija gaminių Simon 54 Premium, for Nature, Premium rėmeliai |
| Montažas : | Montavimas naudojant montavimo elementus arba varžtus |
| Pagrindinės savybės : | Pritemdymas skirtas veikti su kaitrinėmis lempomis, halogeninėmis lempomis ir pritemdomu LED apšvietimu. Šviesos reguliatorius gali būti naudojamas dvipusiuose ir tarpiniuose įrenginiuose. |
| Sandarumo klasė : | IP20 / IP44 (naudojant rėmo sandariklį) |
| Korpusas : | Dirbtinis pluoštas be halogenų, PC |
| Spalva : | Balta (RAL 9003) |
| Svarbiausi : | 0,084 kg |
| Matmenys : | 75 x 75 x 46 mm 28 mm - montavimo gylis |
| Gamintojas / Markė : | KONTAKTAS Simonas |
| Garantija : | 2 metai |