Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
DS-KD-KP modulis skirtas darbui su vaizdo domofono moduliu DS-KD8003-IME1 arba DS-KD8003-IME2.
Serijos modulių DS-KD-xx montavimas vyksta paskirtuose DS-KD-ACF serijos korpusuose (potinkiniai korpusai) oraz DS-KD-ACW (virštinkiniai korpusai).
Pridėtos prie abiejų serijų dengianty rėmai yra atlikti iš aliuminio.
| Suderinamumas : | DS-KD8003-IME1, DS-KD8003-IME2 |
| Pagrindinės savybės : |
Dideli, matomi mygtukai,
Apšviečiami klaviatūros mygtukai |
| Darbo temperatūra : | -40 °C ... 60 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 10 ... 95 % (be kondensacijos) |
| Maitinimas : | Pristato DS-KD8003-IME1 arba DS-KD8003-IME2 |
| Galios suvartojimas : | ≤ 2 W |
| Korpusas : | Aluminis + Plastikas, Atspari vandeniui |
| Spalva : | Sidabrinė |
| Sandarumo klasė : | IP65 |
| Mechaninio atsparumo klasė : | IK07 |
| Svoris : | 0.27 kg |
| Matmenys : | 100 x 98 x 34 mm |
| Gamintojas / Markė : | Hikvision |
| SAP Code : | 305301207 |
| Garantija : | 3 metai |