Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Išplėstuvas ZX-8 leidžia išplėsti sistemą 8 laidinėmis įvestimis su konfigūracijų NO, NC, EOL, 2EOL i 3EOL palaikymu.
Įrenginys dedikuotas MG Series, Spectra Series signalizacijos centralėms.
| Įvesčių skaičius : | 8 vnt. - programuojamos |
| Konfigūracijos palaikymas : | NO, NC, EOL, 2EOL, 3EOL |
| Išvestis : | 1 vnt. - 50 mA programuojamos |
| Pagrindinės savybės : | Signalizacijos stoties modelio automašinis atpažinimas |
| Maitinimas : | 12 V ... 16 V DC / 28 mA (max) |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 50 °C |
| Svoris : | 0.052 kg |
| Matmenys : | 140 x 46 mm |
| Kilmės šalis : | Kanada |
| Gamintojas / Markė : | PARADOX |
| Garantija : | 2 metai |