Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Išmanus 1 kanalo jungiklis leidžia nuotoliniu būdu valdyti elektrinius prietaisus per Wi-Fi naudojant Tuya arba Smart Life programas. Suderinamas su Amazon Alexa ir Google Assistant, jis palaiko tvarkaraščių nustatymą, prietaisų grupavimą ir realaus laiko būsenos atnaujinimus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Išmanus jungiklis |
| Prekės ženklas | TUYA |
| Modelis | 1 Kanalo Wi-Fi Jungiklis |
Specifikacijos |
|
| Įtampa | ~ 100-240V |
| Maksimalus srovės stipris | 10A |
| Galia | 2000W |
| Dažnis | 50 / 60Hz |
| Darbo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Darbo drėgmė | 5% - 90% RH |
| Wi-Fi dažnis | 2.4 GHz |
| Wi-Fi standartai | 802.11b / g / n |
| Kanalo skaičius | 1 |
| Certifikatai | CE / FCC / RoHS |
| Spalva | Balta |