Išmaniojo jungiklio modulis „ZigBee“ Avatto ZWSM16-W2 TUYA
Lengvai valdykite apšvietimą savo namuose. Naudodami funkcionalų 2 kanalų ortakinį jungiklį Avatto, galite valdyti apšvietimą nuotoliniu būdu – naudodami programėlę TUYA / „Smart Life“ arba balso asistentus „Google Assistant“ arba „Amazon Alexa“. Jis taip pat leidžia kurti veikimo grafikus, laikmačius ir automatizuoti. Tuo pačiu metu įrenginys yra kompaktiškas ir labai lengvai montuojamas. Jis palaiko „ZigBee 3.0“ ryšio protokolą – tinkamam veikimui reikalingas „ZigBee“ šliuzas (parduodamas atskirai).

Daug galimybių su programėle
Jums nebereikės jaudintis, jei pamiršote išjungti šviesą prieš išeidami iš namų – dabar tai galite padaryti savo išmaniuoju telefonu! TUYA / Smart Life programėlė leidžia nuotoliniu būdu įjungti ir išjungti šviesas. Ji taip pat leidžia sugrupuoti jungiklius ir valdyti daugiau jų vienu metu. Taip pat galite bendrinti savo įrenginius su kitais namų ūkio nariais. Tokiu būdu jie taip pat galės nuotoliniu būdu valdyti šviesas! Taip pat yra blokavimo funkcija.

Papildomos paslaugos
Pritaikykite namų apšvietimą prie savo tvarkaraščio. Naudodami programėlę galite lengvai nustatyti laikmatį arba tvarkaraštį, kad šviesos automatiškai įsijungtų tuo metu, kai paprastai keliatės, ir išsijungtų, kai einate miegoti. Taip pat turite galimybę susieti daugiau įrenginių ir automatizuoti jų veikimą. Jungiklis taip pat gali prisiminti paskutinius nustatymus ir atkurti juos, pavyzdžiui, dingus elektrai.

Nesudėtingas įrengimas
Dėl kompaktiško dizaino „ZWSM16-W2“ suderinamas su įvairių tipų jungikliais ir tinka iki 95 % rinkoje esančių instaliacinių dėžučių. Jį taip pat galite pritvirtinti prie šviestuvo. Jo montavimas nesukels jokių problemų ir neužims per daug laiko. Be to, galite naudoti 2 jungiklius vienai lempai valdyti, o tai idealiai tinka, pavyzdžiui, šalia laiptų. Tokiu būdu galite patogiai įjungti šviesą pirmame aukšte ir išjungti ją lipdami į viršų!

Balso valdymas
Minkote pyragą, rankos užimtos ir jums reikia papildomos šviesos? O gal jau gulite lovoje ir norite miegoti, bet vis tiek reikia išjungti šviesą? Su Avatto viskas tampa daug paprasčiau – ZWSM16-W2 jungiklis suderinamas su balso asistentais „Amazon Alexa“ ir „Google Assistant“. Tai leidžia valdyti apšvietimą paprastomis komandomis! Dabar tereikia kelių žodžių, kad išjungtumėte arba įjungtumėte šviesą – jums net nereikia griebtis telefono.

| Prekės ženklas | Avatto |
|---|
| Modelis | ZWSM16-W2 |
|---|
| Spalva | Balta |
|---|
| Kanalų skaičius | 2 |
|---|
| Įtampa | 100–240 V kintamoji srovė, 50/60 Hz |
|---|
| Maks. apkrova | LED 2 x 150 W / 2 x 5 A |
|---|
| Veikimo dažnis | 2,405–2,480 GHz IEEE 802.15.4 |
|---|
| Darbinė temperatūra | Nuo -10 °C iki 40 °C |
|---|
| Ryšio protokolas | ZigBee 3.0 |
|---|
| Diapazonas | Iki 100 m |
|---|
| Matmenys | 39 x 39 x 20 mm |
|---|
| Apsaugos laipsnis | IP20 |
|---|
| Programėlė | TUYA / Išmanus gyvenimas |
|---|
| Suderinamumas | „Amazon Alexa“, „Google Home“ |
|---|