Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Standartas : |
|
| Apsaugoma linija : | Simetrinė |
| Slenkstinė įtampa : |
> 2.4 V (gysla/gysla)
> 18.4 V (gysla/įžeminimas) |
| Maksimali iškrovimo srovė : | 30 A (t=8.3ms) |
| Reakcijos trukmė : | 15 ns |
| Masės įžeminimas : | Tiesioginis įžeminimas, per diodą |
| Įvesties jungties tipas : | Kabelių gnybtai |
| Išvesties jungties tipas : | Kabelių gnybtai |
| Darbo temperatūra : | - 50 ... 55 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | < 95 % |
| Svoris : | 0.014 g |
| Gamintojas / Markė : | DELTA |
| Garantija : | 3 metai |