Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
LTE/5G/CBRS 2x2 MIMO antena veikia dažnių diapazone nuo 1710 iki 2690MHz ir nuo 3300 iki 3800MHz, su 2x 14dBi stiprinimu. Komplekte yra du 15 m ilgio kabeliai su SMA-vyr. jungtimis, tinkantys įvairioms mobiliųjų tinklų ir Wi-Fi programoms.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | 5G / LTE / CBRS 2x2 MIMO Antena |
| Modelis | 2x14dBi |
Specifikacijos |
|
| Dažnių diapazonas | 1710-2690MHz / 3300-3800MHz |
| Stiprinimas | 2x 14dBi |
| VSWR | <2 |
| Impedansas | 50 omų |
| Maksimali galia vienam prievadui | 50W |
| Jungtis | SMA-vyr. |
| Kabeliai | RG58 varis x2 |
| Kabelio ilgis | 15m |
| Montavimas | Ant stulpo: skersmuo 30-50 mm |
| Medžiaga | PC, ABS |
| Matmenys | 410 x 180 x 55 mm |
| Polarizacija | Dviguba nuolydžio +/-45° |
| Spalva | Balta |
| Svoris | 2.5 kg |
| Veikimo temperatūra | -40°C iki +70°C |
| Veikimo drėgmė | Iki 95% RH |