Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Transformatorius : | 50 VA |
| Maitinimas : | 230 V AC |
| Vieta akumuliatoriui : | 18 Ah / 12 V |
| Antisabotažinė apsauga : | Sabotažo aptikimas - korpuso atidarymo, nuplėšimo nuo pagrindo |
| TAMPER išvesties apkrova : | max. 500 mA @ 50 V DC |
| Sandarumo klasė : | IP20 |
| Panaudojimas : | INTEGRA, VERSA, CA-6-P, CA-10-P |
| Maitinimo adapteris pridedamas : | ✔ |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 40 °C |
| Matmenys : | 335 x 403 x 110 mm |
| Svoris : | 5.35 kg |
| Gamintojas / Markė : | PULSAR |
| Garantija : | 2 metai |