Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
PK1-12-ZPC siunčiamo trumpo impulso prailginimo galimybę, laikui nustatytam dėka potenciometrio.
Įrengimas gali būti panaudotas valdymo trumpų impulsų prailginimui pvz. varžtų, elektromagnetinių veržlių darbui, bistabiliam valdymui, o taip pat perėjimo priėjimo valdymo projektuose, su logiškomis priklausomybėmis nuo būklės: kontolerio, durų atidarymo jutiklio (kontaktorius), įėjimo mygtuko ir t.t..
| Relinių išvesčių skaičius : | 1 |
| Maitinimas : | 10 ... 16 V DC |
| Srovės suvartojimas : | 35 mA (max) |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 10 A (max) @ 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Išvestis : | 1 x NO/NC |
| Pagrindinės savybės : |
Laiko reguliavimo diapazonas
1. Diapazonas : 2 s ... 60 s , 2. Diapazonas : 10 s ... 10 minučių LED indikacija |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 40 °C |
| Svoris : | 0.025 kg |
| Matmenys : | 47 x 40 x 23 mm |
| Garantija : | 3 metai |
| Gamintojas / Markė : | DELTA |