Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Strypas skirtas P-M8/KL-8.8 metalinių konstrukcinių komponentų sujungimui, montavimo ir elektromontavimo įrangos pakabinimui.
| Smaiguo skersmuo : | Ø 8 mm |
| Ilgis : | 1 m |
| Medžiaga : | Mažo anglies dioksido plienas |
| Stiprumo klasė : | 8.8 |
| Tikslumo klasė : | A |
| Sriegio tolerantiškumo klasė : | 6g |
| Pagrindinės savybės : | Elektrolitinė cinko danga pagal PN-EN ISO 4042 standartą, kurios mažiausias storis yra 8 μm |
| Svoris : | 0.31 kg |
| Garantija : | 2 metai |