Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Aliarmo įvestys/išvestys : | 16 / 4 x NO + 1 x NO/NC |
| Pasirinktos funkcijos : |
|
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Srovės suvartojimas : | max. 20 mA |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.122 kg |
| Matmenys : | 97 x 91 x 33 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 2 metai |