Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kontrolierius ASI2201H-W gali veikti automatiniame arba tinklo režime.
Įrenginys teikia vienpusę arba dvipusę perėjimo kontrolę..
Abipusės kontrolės kontrolieriaus atžvilgiu reikia pridėti išorinį skaitytuvą ASR serijos arba skaitytuvą su sąsaja Wiegand..
| Kortelių palaikymas : | 13.56 MHz S50 |
| Nuotolinių kortelių nuskaitymo nuotolis : | max. 5 cm |
| Integruota klaviatūra : | Papildomi valdymo mygtukai |
| Automatinis darbas : | ✔ |
| Darbas su akumuliatorium : | - |
| Įvesties linijos : | 3 |
| Išvesties linijos : | 3 |
| Ryšys : | RS-485 Wiegand LAN |
| Tinklo sąsaja : | 100 Base-T |
| Numatomas vartotojo pav. / administratoriaus slaptažodis : | - / 88888888 |
| Maitinimas : | 12 V DC |
| Maksimalus srovės poreikis : | 1 A |
| Pagrindinės savybės : | Spalvotas ekranas LCD : 2.4 ", 320 x 240 px, Integruotas bekontaktis skaitytuvas 13.56 MHz S50, Galimybė prijungti papildomą ASR serijos skaitytuvą (abipusė praėjimo kontrolė) Identifikavimo režimai : Bekontaktis identifikatorius 13.56 MHz S50, PIN, nuotolinė prieiga - Bet kokia aukščiau nurodytų kombinacija, Prietaisų su NFC naudojimas, Sabotažo aptikimas – atsiskyrimas nuo pagrindo Bendradarbiavimas su durų kontaktu ir išėjimo mygtuku Spynoas valdymas Skambučio papildomo mygtuko jungtis Įėjimo panaudojant jėgą arba durų neuždarymo signalizacija 30000 indeksuotų naudotojų 6 prieigos grupių Atmintis 30000 kortelių RFID 30000 slaptažodžių atmintis 50 administratoriaus paskyros 150000 įvykių istorija 128 laikinų grafikų 128 laiko zonų grafiko viduje Švenčių nustatymai Anti-passback Aptarnavimas Wi-Fi RS-485 sąsaja RS-232 sąsaja Aliarmo įvestys/išvestys : 2 / 1 Garsiniai raginimai Baltas sąrašas / Juodasis sąrašas Suderinimas su signalizacijos sisitema per we/wy linijas Nuotolinis programavimas kompiuterio pagalba Prieiga iš mobiliojo telefono Programinės įrangos atnaujinimas per USB portą - USB 2.0 portas Programinės įrangos atnaujinimas per tinklą Parama platformoms: SmartPSS AC, DSS Pro |
| Sandarumo klasė : | IP65 ( po papildomo korpuso su montavimo paviršiumi sandarinimo pvz. silikonu ) |
| Darbo temperatūra : | -30 °C ... 65 °C |
| Leistinas santykinis aplinkos drėgnumas : | 10 % ... 95 % (be kondensacijos) |
| Korpusas : | Plastikas (PC + ABS) + Akrilo stiklas (pleksiglas) |
| Spalva : | Juoda + Sidabrinė |
| Svoris : | 0.26 kg |
| Matmenys : | 183 x 80 x 25 mm |
| Aptarnaujamos kalbos : | anglų |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |
Gamintojo duomenų lapas EN