Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Panaudojimas : |
|
| Nominali įtampa : | 12 ... 24 V DC |
| Maksimali suminė apkrova : | 480 W |
| Suminė maksimali srovė : | 20 A ( 5 A / Kanalas ) |
| Įvesčių skaičius : | 4 |
| Išvesčių skaičius : | 4 |
| Jungtis tipas : | sriegiami gnybtai |
| Belaidė komunikacija : |
|
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
|
| Pagrindinės savybės : |
|
| Korpusas : | Plastikas |
| Sandarumo klasė : | IP20 |
| Spalva : | Juoda |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 50 °C |
| Svoris : | 0.036 kg |
| Matmenys : | 48 x 39 x 18 mm |
| Gamintojas / Markė : | BleBox |
| Garantija : | 2 metai |