Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Belaidis stiprintuvas užtikrinantis dvipusį ryšį esant dažniui 868 MHz.
ARA43-W2(868) leidžia sustiprinti signalą ir padidinti belaidžių įrenginių Dahua veikimo diapazoną.
| Palaikymas : | Belaidės signalizacijos sistemos DAHUA |
| Dažnių juosta : | 868 MHz |
| Aptarnaujamų belaidžių įrenginių skaičius : | max. 32 |
| Belaidės transmisijos nuotolis : | 1600 m (atvira erdvė) |
| Pasirinktos funkcijos : | Dviejų krypčių komunikacija Duomenų šifravimas AES-128 Apsauga nuo trukdymų dažnių keitimo dėka užtikrina patikimą perdavimą Automatinis, protingas poravimas Signalo kokybės ir jėgos matavimas Sabotažo aptikimas - korpuso atidarymo Mažo baterijos likučio signalas LED indikacija ON/OFF mygtukas Programinės įrangos per debesį atnaujinimas |
| Maitinimas : | 12 V DC / 1.5 A (komplekte - maitinuvas) |
| Avarinis maitinimas : | Ličio baterija |
| Baterijos veikimo trukmė : | ≤ 35 h |
| Korpusas : | Plastikas |
| Spalva : | Balta |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : | 0.31 kg |
| Matmenys : | 163 x 163 x 33 mm |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 3 metai |