Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Belaidis jutiklis ARD324-W2(868S) (herkonas) paunaudojamas yra langų ir durių apsaugai.
| Palaikymas : | Belaidės signalizacijos sistemos DAHUA |
| Detekcija : | Durų arba lango atidarymas |
| Herkono kontaktų atidarymo atstumas : | ~ 40 mm |
| Pavojaus signalizacija : | Signalas į signalizacijos centralę |
| Dažnių diapazonas : | 868 MHz |
| Radijo ryšio nuotolis (atviroje teritorijoje) : | max. 1200 m (atvira erdvė) |
| Signalizacinės įvestys : | - |
| Baterija : | 1 x CR123A 3 V (pridedama) |
| Darbo su baterija trukmė : | ~ 3 metai |
| Pagrindinės savybės : |
Antisabotažinės apsaugos priemonės
Mažo baterijos likučio signalas Duomenų šifravimas AES128 |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Spalva : | Balta |
| Svoris : |
0.036 kg - Transmiteris
0.008 kg - Magnetas |
| Matmenys : |
100 x 21 x 21 mm - Transmiteris
38 x 13.5 x 14 mm - Magnetas |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 2 metai |