Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Belaidis jutiklis ARD324-W2(868) (herkonas) paunaudojamas yra langų ir durių apsaugai.
| Palaikymas : | Belaidės signalizacijos sistemos DAHUA |
| Detekcija : | Durų arba lango atidarymas |
| Herkono kontaktų atidarymo atstumas : | ~ 40 mm |
| Pavojaus signalizacija : | Signalas į signalizacijos centralę |
| Dažnių diapazonas : | 868 MHz |
| Radijo ryšio nuotolis (atviroje teritorijoje) : | max. 1200 m (atvira erdvė) |
| Signalizacinės įvestys : | 1 vnt. NO / NC / Impulsų skaitiklis |
| Baterija : | 1 x CR123A 3 V (pridedama) |
| Darbo su baterija trukmė : | ~ 3 metai |
| Srovės suvartojimas : | 60 mA |
| Pagrindinės savybės : |
Antisabotažinės apsaugos priemonės
Mažo baterijos likučio signalas Sukrėtimų ir virpesių esančių panaudojant jėgą langų ir durų įveikimo aptikimas Dviejų krypčių komunikacija Duomenų šifravimas AES128 Apsauga nuo trukdymų dažnių keitimo dėka užtikrina patikimą perdavimą Bandymų režimas Temperatūrų matavimas -15°C ... +65°C apsauga nuo perkaitimo Konfigūravimas naudojant programą Programinės įrangos per debesį atnaujinimas |
| Spalva : | Balta |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 55 °C |
| Svoris : |
0.034 kg - Transmiteris
0.034 kg - Magnetas |
| Matmenys : |
100 x 21 x 21 mm - Transmiteris
100 x 21 x 21 mm - Magnetas |
| Gamintojas / Markė : | DAHUA |
| Garantija : | 2 metai |